Гість конференції: Сергій Васильович Комісаренко, кандидат у Президенти України, академік Національної академії наук та Академії медичних наук України, директор Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна Національної академії наук України.

 
Сергій Комісаренко

Дивитися останні повідомлення Перегляд всіх повідомлень На головну сторінку

1/ 234/   (Всього: 36)
Запитання 1. Автор Светлана Тоцкая
Скажите, пожалуйста, есть ли у Вас опыт политической деятельности?
Ведь пост Президента - политический, и он требует опыта управления не
на уровне научного института, а на уровне такого института, как
Государство. Готовы ли Вы к такого рода государственной работе?
03.09.2004 11:51
Да, у меня есть опыт политической деятельности, в частности, если работа вице-премьер министром можно назвать политической работой. Более того, я был одним из руководителей "Форуму Національного порятунку". Но. Я считаю, что пост президента это не только и даже не столько политическая работа. Эта должность требует ни столько политического мышления, сколько общегосударственного. Мой взгляд на деятельность президентов Украины подсказывает, что ни один из них не имел достаточного общегосударственного подхода. Я готов к государственной работе.

03.09.2004 12:01
Запитання 2. Автор nikitini@nightmail.ru  
Ув. Сергей Васильевич!
Приятно видеть интеллектуала среди кандидатов.
Вы действительно надеетесь победить, или это заявка о себе?
Хотелось бы вкратце услышать о Вашей системе заходів, які забезпечать довести за перші роки Президентства мінімальні пенсії для тих, хто відпрацював більше 25 років, до рівня прожиткового мінімуму, а мінімальну зарплату до 2 рівнів прожиткового мінімуму.
Спасибо.
03.09.2004 11:57
Це не просто заявка про себе, тому що вже 15 років я знаходжусь у вирі державного, політичного і громадського життя України. Але зрозуміло, що моя опозиційність нинішньому керівництву не розголошується через підконтрольні засоби масової інформації. Про те, як я планую, обіцяю і виконаю свої зобов'язання прочитайте в моїй програмі.

03.09.2004 12:08
Запитання 3. Автор nikitini@nightmail.ru  
Ув. Сергей Васильевич!
Кто входит в Вашу команду поддержки?
Спасибо.
03.09.2004 11:58
В мою команду поддержки входит целый ряд лучших специалистов Украины в своих областях знаний или деятельности. Годы работы в правительстве, в дипломатическом корпусе, а особенно в Национальной академии наук Украины позволил мне установить творческие связи с наилучшими специалистами нашей страны.

03.09.2004 12:04
Запитання 4. Автор Anonymous author  
Уважаемый Сергей Васильевич!
Каково Ваше отношение относительно участия украинского контингента в Ираке?
Ваше личное мнение относительно вхождения Украины в НАТО?
Спасибо.
03.09.2004 12:09
Моє ставлення відносно участі українського контингенту в Іраці негативне. Стосовно участі України в НАТО я Вам викладу свою думку, хоча відповідь має бути довгою і складною. Україна зараз є позаблоковою. Я підтримую максимальний діалог та співробітництво з НАТО але проти входження до НАТО сьогодні. Крім того, НАТО ще не визначилося стосовно своєї майбутньої ролі після розпаду СРСР та Варшавського пакту. Якщо НАТО перетвориться в систему глобальної антитерористичної організації та боротьби з надзвичайними катастрофами, то з часом Україна має приєднатися до НАТО. Але це питання має визначити народ України. Мабуть, шляхом референдуму.

03.09.2004 12:16
Запитання 5. Автор Anonymous author  
Уважаемый Сергей Васильевич!
Каким образом Вы собираетесь відокремити бізнес від політики і влади?
Спасибо.
03.09.2004 12:10
Я збираюсь відокремити бізнес від політики і влади так як це робиться у більшості країн світу. Члени уряду, політики, представники місцевої влади не мають права займатися бізнесом чи лобіювати інтереси бізнесменів. Їхня діяльність повинна спрямовуватися на інтереси держави та її громадян, а не окремих груп впливу. Існують чітко відпрацьовані механізми як це робиться. Можу погодитися, що є багато прикладів, коли політики і влада підтримують великий бізнес. Як правило, це поодинокі випадки, які в цивілізованих країнах стають відомими завдяки чи контрольним механізмам, чи завдяки ЗМІ.

03.09.2004 12:21
Запитання 6. Автор Андрей Кононенко
Добрый день! Приятно осознавать, что кандидат в Президенты нашей страны понимает роль Интернета и принимает участие в Интернет-конференции. Я только что внимательно прочитал Вашу программу, и она мне понравилась. Подумалось, что как хорошо, что у нас есть такая элита. И было бы еще лучше, если бы ее представитель все же стал Президентом. Однако надеяться на это бессмысленно.
А мой вопрос такой: что Вы имеете ввиду, когда пишете, что будете обеспечивать духовное обогащение граждан? Что-то непонятно.
С уважением
С
03.09.2004 12:29
Дякую Вам за добрі слова. Духовне збагачення вбирає в себе, на мою думку, багато чинників. Це і патріотизм - любов до рідної землі її людей, це знання історії своєї країни і всього людського надбання, це виховання у шануванні загальнолюдських цінностей, це розуміння особистих прав і свобод, зокрема, свободи віросповідання тощо. Тринадцять років існування нашої держави призвели до духовного збіднення громадян України. Я дуже гостро відчуваю, що треба зробити для духовного збагачення людей, хоча і добре розумію, що це поступовий, повільний і нелегкий шлях.

03.09.2004 12:39
Запитання 7. Автор Ю.Л.Гребенчук  
1.Как Вы считаете используется ли национальный вопрос, национальные меньшинства,религиозная вражда в нынешней кампании?
З повагою,Директор ЦСЭД Диаматик Ю.Л.Гребенчук
03.09.2004 12:32
Думаю, що використовуються. Але соціальні проблеми та адміністративинй ресурс превалюють.

03.09.2004 12:40
Запитання 8. Автор Любомир Стеців  
Пане Сергію, як Ви думаєте, чого в нас аж 26 кандидатів у Президенти? Ніхто ж такого буму не очікував. Чи не ігри це Кучми, Медведчука і всієї владної камарільї? Можливо, Кучма розробив якийсь сценарій, про який ми й не здогадуємося?
03.09.2004 12:36
Можливо, але про це ми можемо тільки здогадуватися. В той же час, Закон про вибори Президента не обмежує кількість кандидатів. Жаль тільки, що ми "беремо" кількістю, а не якістю і що виборчі можливості претендентів суттєво різні.

03.09.2004 12:44
Запитання 9. Автор Гребенчук Ю.Л.  
Зависимость ВВП для стран мира имеет экспоненциальный характер (см. файл)
http://conference.osp-ua.info/img/graph.gif
от степени экономической свободы. с коэфф.корреляции 0.86, т.е. это почти функциональная зависимость. Если вспомнить "что политика -есть концентрированное выражение экономики", то ясно, что все пробдемы Украины можно решить повышая уровень экономической свободы.Ваша точка зрения.
03.09.2004 12:46
Я підтримую думку, що рівень економічної свободи у великій мірі вирішує динаміку економіки у країні. Недарма, нещодавно опубліковані дані про те, що економічна свобода України знаходиться на одному з останніх місць в світі. Це тому, що наша економіка знаходиться під політичним чи "владним" впливом. Тому що приватизація проводиться непрозоро, не в інтересах економіки України, коли приватизуються високорентабельні підприємства і цілі галузі.

03.09.2004 12:54
Запитання 10. Автор І. Осташ
Шановний пане Комісаренко!!! Добре, що Ви у своїй програмі згадуєте про необхідність реорганізації адміністрації президента. Однак поясніть, будь ласка, по-перше, чого Ви пишете назву цього антиконституційного органу з великої літери, ніби це Верховна Рада України, а по-друге, чого Ви збираєтеся лише переглянути фунціїї цієї адміністрації, а ні кардинально змінити їх? У цьому положенні Вашої програми я побачив те, що Ви прогинаєтеся перед нинішнім владним режимом, який є, що визнано у світі, злочинним і корумпованим. Дякую за відповідь і бажаю Вам успіхів.
03.09.2004 12:47
Я не прогинаюсь перед нинішнім режимом. Це добре відомо, і саме тому Ви мене не бачите у провладних ЗМІ. За браком місця я не міг адміністрації президента приділити досить уваги. Я вважаю, що її треба ліквідувати, натомість створити канцелярію, яка б допомагала президентові виконувати його конституційні обов'язки.

03.09.2004 12:58