Тема конференції: Від влади держбандократії - до влади громади

Учасник конференції:      

     
Тимофієв Володимир Опанасович
Фастівський міський голова

Стенограма конференції (версія для друку)

Всі повідомлення Останні повідомлення На головну сторінку
1/ 23/   (Всього: 23)
Запитання 1. Автор Денис Орлик, Кривий Ріг
Шановний Фастівський голово!
Які Ви бачите шляхи подолання цієї бандократії? Які сили мають це зробити? Можливо, Ви хочете для цього ініціювати об’єднання мерів України чи спертися на якісь політичні партії? Адже власноруч навряд чи Ви чогось доб’єтесь.
06.06.2006 12:24

У нас не бандократія, тобто примітивні організовані банди по 200-300 осіб. А держбандократія, коли до пограбування чесних людей залучені всі державні органи і посадові особи. Починаючи від Президента України, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Генпрокуратури, Фонду держмайна і завершуючи апаратами міських рад. Бюджет України був у 1990 р. 170 млрд. доларів. Сьогодні «карман-кошельок» України всього в рік близько 25 млрд. доларів. 145 млрд. щорічно чиновники викрадають у чесних громадян. Без підняття на боротьбу кожної чесної людини, змінити систему, структуру і команду режиму держбандократії неможливо. Це видно з досвіду дій Президента України В.Ющенка. Він вперше зробив науковий висновок, що влада злочинна, бандитська, у вересні 2004 р. Але, за майже 2 роки системно переробляти цю владу він не почав. Хоча кожна людина бачить, що зміни в системі злочинного режиму частково відбулися.

Роль мерів міст в зміні системи держбандократії буде зростати, тому що в жовтні 2006 р. вони не зможуть забезпечити початок опалювального сезону, коштів на закупівлю газу не буде. Підприємства житлово-комунальних галузей майже у 95% міст є банкрутами. Об’єднатися задля вирішення питання захисту своїх виборців мери приречені. Але значно більшу надію я покладаю на політичне об’єднання у Верховній Раді України, яке призначить своїх представників на всі ключові посади у державі, Верховній Раді, Кабміні, Нацбанку. Генпрокуратурі, Верховному Суді, Конституційному Суді, Фонді держмайна, Податковій адміністрації, Митній службі та інших державних структурах.


07.06.2006 11:58
Запитання 2. Автор Круть П. (Київ)  
Володимир Опанасович, як ви розумієте місцеве самоврядування? Чи можливо воно взагалі в Україні? Чи зацікавлена наша владна верхівка віддати владу на місця? А з чим вони тоді самі залишаться?
Дякую.
06.06.2006 12:30

Владна верхівка України не хотіла, не хоче і не буде хотіти впровадження в життя місцевого самоврядування, тобто виконання вимог Конституції України, які записані в статтях 141 та 147. Майно не передається від державних органів до комунальних, земля не розділяється на державну й комунальну. Майже всі міста живуть за правилами – все віддай на Київ, а у Києві вирішать скільки коштів повернути тобі на забезпечення роботи закладів освіти, медицини, житлово-комунальних підприємств та інші необхідні, життєві проблеми мешканців міста.
Верхівка України вводить в оману, що є державна влада і місцеве самоврядування. В дійсності є кримінальна влада по всій Україні, як у Києві, так і кожному з міст нашої держави.

Повноваження на міста передані, але кошти з міст забрані, права від міст розпоряджатися землею, підприємствами, коштами вилучені. На Адміністрацію Президента України в рік йде близько 1 млрд. гривень. Як по прямим бюджетним видаткам, так і по непрямим. Бакай вкрав 800 млн., і ніхто цього не побачив.

На кожного депутата Верховної Ради витрачається в середньому більше 2 млн. грн. на рік. Але те, що окремі депутати майже рік не ходять на роботу в сесійний зал ВРУ, про це майже ніхто не говорить. Автомобіль прем’єр-міністра коштує більше 3 млн., у інших посадовців вартість автомобілів значно перевищує ціну в 1 млн. грн. Але така система довго діяти не може, вона неминуче приречена на загибель.


07.06.2006 12:02
Запитання 3. Автор Петр, Фастов  
Скажите, пожалуйста, каким отцом вы собираетесь стать для фастовчан? Я знаю прекрасно, какая психология у военных. Построите всех, заставите их ходить по струнке и приказы выполнять? Разве военный может дать свободу? Надеюсь на откровенный ответ.
06.06.2006 12:56

Что означает для начальника быть отцом города, района, области? То же самое, что и отец в семье. Не только все самому съедать, а и поделить пищу поровну между членами семьи. Смотреть, чтобы никто не принес вреда своему здоровью, чтобы не имел хронических заболеваний. Отец и отсутствие дисциплины не совместимы. Когда нет дисциплины, это не семья, а группа лиц, среди которых постоянно неприятности. Дисциплина, основанная на защите законных прав каждого человека, значительно сильней дисциплины среди военных.


07.06.2006 12:06
Запитання 4. Автор З.Правденко
Шановний пане Тимофієв! Я уважно прочитав статті і матеріали, які представлені на веб-сторінці конференції. Думаю, що ви людина бойова, радикально налаштована. Але як порядному чоловіку, навіть меру, реалізувати свої задуми, якщо всюди бюрократія, корупція, хабарництво, брехня? Я зневірився в усьому. Кому вірити? У владі нема порозуміння, а на місцях - безлад. Що ж робити?
06.06.2006 14:47

У владі всі 16 років було повне порозуміння. Все народне верхні представники народу чітко знали, потрібно переоформити на 2-3% населення, тобто тих, хто оформлює закони, постанови й розпорядження. Але розкрадати можливостей стало менше. Алчевськ, Олександрія, Щолкіно та інші розмороженні взимку міста показали, що необхідно зупинити крадіжки. На цьому оснований мій оптимізм.


07.06.2006 12:09
Запитання 5. Автор Анатолій Фастів (пенсіонер).
Шановний Володимире Опанасовичу! Я людина, що за вас голосувала та за вашу програму - це перш за все чесність, порядність влади та особливо боротьба з корупцією!Але мене вразило, що ви дієте навпаки, наприклад висуваєте на ключові посади заступників, осіб з "підозрілим" минулим. Чому? Не вже в нашому місті не має молодих спеціалістів з європейським мисленням?
06.06.2006 15:33

Стосовно формування команди новими міськими головами. Мафія зробила так, щоб особа, що прийшла до влади, не змогла змінити команду, систему і структуру мафіозної влади. Те, що я намагаюся проштовхнути на посади заступників молодих людей з числа спортсменів, це самий оптимальний варіант. Лише спортсмени можуть бути здібними, побороти мафіозну стару команду, систему й структуру. На жаль, наша наукова інтелігенція не має сил, ні інтелектуальних, ні фізичних, щоб боротися зі старими мафіозними командами.


07.06.2006 12:13
Запитання 6. Автор Z.Коник  
Як Ви ставетесь до дій Євгена Жовтяка за відновлення його на посаді голови Київської облдержадміністрації? Чи не вважаєте Ви, що такою поведінкою він зіпсує відносини з Ющенком і куди тоді піде? До Януковича??
06.06.2006 15:59

Стосовно губернатора Київської області Євгена Жовтяка. Всі глибинні причини, чому він не сподобався Президенту України В.Ющенку, коли раніше був кілька років його найкращим другом, я не знаю. Ствердження Жовтяка, що оточення Ющенка замішане в махінаціях з десятками тисяч га землі під Києвом, це головна причина його зняття з посади, певною мірою знаходить підтвердження. Знову почнеться кримінальний переділ земель Київської області. Якщо Жовтяк піде в команду до В.Януковича, то кримінальний переділ землі також залишиться.

Трагедія Жовтяка втому, що змінити кримінальну систему, структуру й команду Київської області він намагався старими методами, механічною заміною одних посадовців на інших, й не звернувся за підтримкою до народних мас, прогресивних громадських і державних діячів.


07.06.2006 12:23
Запитання 7. Автор Микола Зверєв, лідер ГО "Громадський актив Чернігова"
Шановний пане Тимофієв,

яким Ви бачите бюджет Фастова та механізм міжбюджетних відносин з метою оптимізації функціонування фінансових механізмів?

З повагою
06.06.2006 16:28

Бюджет міста Фастова та інших міст це дуже хитра, заплутана й шкідлива як для міста. Так для України в цілому система. Чим краще працюєш. Тим більше не будеш платити заробітну плату. Минулого року вчителі, лікарі. працівники житлово-комунальних підприємств по півроку не отримували зарплату. Тому що позаминулого року був великий приріст промислової продукції і Кабмін цей великий приріст запланував на подальші роки. Тому я зараз розмірковую, чи будувати 8 заводів, чи зачекати з їх будівництвом. Тому що Кабінет міністрів знову спланує так бюджет, що не 6 місяців, а всі 12 не буду платити заробітну плату. Сьогодні коштів на виплату зарплати в бюджетних організаціях не вистачає на 9 місяців у зв’язку з постановою Кабміну від 9 березня 2006 р., коли зарплату окремим посадовцям підняли у 4-5 разів, а іншим навпаки ще більше зменшили. Таких кримінальних систем в жодній нормальній державі не має. Не потрібно вигадувати, беріть систему німецьку. Естонську. Литовську, шведську, і в цілому впроваджуйте в Україні. Тоді й не буде ситуації, коли по півроку люди не отримують заробітну плату. Тобто український шлях, це шлях пограбування чесних громадян нечесними посадовцями.


07.06.2006 12:27
Запитання 8. Автор Александр Бардин из Чернигова, 8-046-22-4-33-68
Мы располагаем технологией строительства котеджей из пресованной соломы. Построенные в начале прошлого века в США подобные котеджи прекрасно служат своим хозяевам и по сегодняшний день. Наши соседи из Белоруссии усовершенствовали амриканскую конструкцию и поделились с нами. Вопрос: готовы ли Вы выделить средства (инвестицию, муниципальный кредит или др.) для легализации конструкторской документации и апробации технологии строительства в объеме 10-15 домов на окраине Фастова?
06.06.2006 16:56

Относительно новых технологий строительства коттеджей из традиционных украинских материалов, соломы, глины, песка хочу сказать, что готов встретиться с А.Бардиным из Чернигова. И только проверив на практике, принять решение – искать на эту технологию деньги или взять другие технологии. Из Киева еженедельно приезжают ученые, которые предлагают новые технологии в строительстве домов. Приглашаем и Вас на 10 июня на 10.00 в г.Фастов, где будет проходить совет инвесторов в кабинете городского головы (пл. Соборная, 1, тел. 8-04465-6-02-16, 6-31-00).


07.06.2006 12:29
Запитання 9. Автор сергій
Які розклади і вашій міській раді?
Чи склалася більшість і яка вона?
Як Ви думаєте співпрацювати з депутатами, щоб була користь для громади Фастова?
06.06.2006 17:18

Розклад політичних груп у міській раді Фастова майже такий самий, як і у Київській області. 46% - БЮТ, 17% - «Наша Україна», 3% - соціалісти, 12% - Партія регіонів, 10% - партія «Відродження» і 3% - Блок Костенка-Плюща. Більшість не склалася, але вона неминуче буде сформована після підписання меморандуму на вищих щаблях влади.


07.06.2006 12:36
Запитання 10. Автор Віктор Петрович (Суми)  
Шановний міський голова, як у Вас складаються відносини з керівництвом Фастівської райдержадміністрації? Чи потрібний, на Вашу думку, взагалі поділ України на райони?
06.06.2006 18:32

Цього разу мені пощастило, а не так як у 1994 р. Тоді райраду очолювали особи, які сиділи в кріслах по 20 років. Сьогодні це молоді люди, які рік при владі. Порядні. Розумні. Енергійні і готові до спільної праці в інтересах мешканців Фастова та Фастівського району. Ми домовилися, що ряд повноважень міської влади ми передаємо їм, а саме заклади охорони здоров’я, заклади культури, кошти. Вони погодилися передати ряд своїх повноважень нам (земельні ділянки, співпраця з правоохоронними органами та ін.). В райраді більшість від БЮТ. В обласній раді більшість від БЮТ. А я лише голосував за БЮТ, але наміру вступати в партію не маю.

Поділ України на райони потрібен. Тільки який, в якому розмірі і з якими повноваженнями? Ідею Р.Безсмертного ліквідувати сусідній Макарівський район і приєднати його до Фастівського, вважаю хибною і шкідливою. Потрібно робити шведську модель, а не модель Р.Безсмертного.


07.06.2006 12:39
1/ 23/   (Всього: 23)
  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa
x