Тема конференції: Як заробити на фондовому ринку України? Інститути спільного інвестування та недержавні пенсійні фонди

Учасник конференції:      

     
Оксанич Сергій Михайлович,
президент компанії "КІНТО"

Стенограма конференції (версія для друку)

Всі повідомлення Останні повідомлення На головну сторінку
1/ 234/   (Всього: 38)
Запитання 1. Автор Денис Мусійчук  
Доброго дня, пане Сергію!
Будь ласка, роскажіть про інвестиційних менеджерів, що працюють у Кінто, а саме: про їхню освіту, досвід, поточне навчання. А також, чи суміщають вони функції аналітиків, і взагалі, як і ким проводиться аналіз - фундаментальний, технічний, - на основі якого менеджери приймають свої рішення.

З повагою,
Денис
06.12.2005 12:13

Управління активами в Компанії здійснюється інвестиційним комітетом, до складу якого, крім вищого керівництва, входять інвестиційні менеджери, фінансові аналітики та фондові брокери, – всього близько 10 осіб.

Усі інвестиційні менеджери Компанії мають вищу освіту (два з них – кандидати наук) та відповідні кваліфікаційні сертифікати, а також дипломи Європейської федерації товариств фінансових аналітиків (EFFAS).

На сьогодні функції управління та аналізу відокремлені. При прийнятті інвестиційних рішень Компанія користується послугами групи власних фінансових аналітиків та продуктами сторонніх фахівців.


08.12.2005 13:54
Запитання 2. Автор Дмитрий  
Как Вы считаете, с чем связано столь медленное развитие негосударственных пенсионных фондов? Ведь на сегодняшний день система в целом получила вкладов на порядки меньше, чем планировалось. Какой выход Вы видите из данной ситуации?
06.12.2005 12:28

Дійсно, очікування щодо темпів розвитку і масштабів недержавної пенсійної системи (НПС) в Україні були більш оптимістичними. Причин її гальмування багато. Ось декілька, на мій погляд, головних:

1) затримка на один рік терміну запуску системи – Закон набув чинності 1 січня 2004 року, система запрацювала з 1 січня 2005 року. Причина – запровадження податкових пільг у повному обсязі лише з 2005 року та розробка протягом 2004 року нормативно-правової бази, без якої реєстрація НПФ неможлива.

2) недостатня практична увага з боку органів державної влади до створення передумов запровадження та розвитку НПС;

3) низький рівень усвідомлення переваг НПС як в соціальному аспекті, так і в економічному сенсі з боку роботодавців і переважної більшості населення.

Який вихід із ситуації? Наполегливо домагатися поставленої мети, поєднати на цьому напрямку зусилля і можливості держави, корпоративного сектору економіки (роботодавців) та професійних учасників фінансового ринку. І ще. Прискорити запровадження загальнообов’язкової накопичувальної пенсійної системи: вона дасть імпульс розвитку добровільної системи.


08.12.2005 13:54
Запитання 3. Автор Александр  
Уважаемый Сергей Оксаныч.
Я инвестирую в фондовый рынок самостоятельно. Сформировал свой инвестиционный портфель таким образом: Укртелеком – 30%, Мотор Сич – 30%, депозит – 40%.
Как Вы считаете, насколько правильно сформирован мой инвестиционный портфель и насколько надежна такая диверсификация рисков?
Извините за вопрос частного характера.
За ранние спасибо.
С уважением, Александр!
06.12.2005 12:34

Взагалі-то ми через Інтернет не консультуємо.
Що ж стосується конкретного випадку, це запитання з „Пікової дами” - некоректно робити висновки на підставі трьох цифр. Але можна сказати одне – портфель не відповідає жодним канонам диверсифікації.

З повагою,
Оксанич


08.12.2005 13:56
Запитання 4. Автор Владимир Шульга
Уважаемый Сергей

Как я, как владелец акций фондов Кинто застрахован от рисков
фондового рынка, кроме проффесионализма управляющего активами?

И еще один вопрос если позволите. Как Вы страхуете свою компанию от увольнения ключевых управляющих активами (например если уволится Ботте Виктор, у меня есть основания считать что мои инвестиции будут под угрозой)?


Чем Вы объясните текущую ситуацию на фондовом рынке?
Каковы перспективы развития фондового рынка на Украине всвязи с планируемым вступлением Украины в ВТО?

Надеюсь не перегнул с вопросами.

с уваженеим
Владимир Шульга
06.12.2005 14:07

Відомий у минулому економіст Маркс писав, що капітал є „об’єктивованим капіталістом”, тоді як капіталіст є „персоніфікованим капіталом”. Дійсно, інвестиційний менеджер (керуючий) є своєрідною персоніфікацією фонду, його уособленням. Хоча, я б уточнив, не лише особистим, але й колективним, оскільки за ним стоїть команда фахівців. Однак саме керуючий генерує інвестиційні рішення, і втрата менеджера високого класу звичайно збільшує власні ризики подальшого успішного розвитку Фонду. Активи ж фонду у будь-якому разі залишаться у портфелі фонду. Але навіщо недоречними передбаченнями накликати біду?

Поточна ситуація на ринку (певна стагнація) перебуває під впливом тих обставин, які мають місце в країні: політичних - очікування чергових виборів і вичікування позитивних змін; економічних – значна невизначеність у сфері приватизації/реприватизації; регуляторних - проблем з репатріацією фінансових інвестицій за кордон у зв’язку зі зміною нормативної бази НБУ щодо цих операцій. А оскільки понад 2/3 організованого фондового ринку України формує іноземний капітал, зрозуміло, проблеми з виводом інвестицій мають своєю зворотною стороною проблему їх входження.

Не дивлячись на зазначене, і навіть в супереч йому, перспективи ринку у кінцевому підсумку розцінюю оптимістично – він ще далекий від вичерпання значного потенціалу свого зростання і розширення.


08.12.2005 14:00
Запитання 5. Автор Татьяна  
Добрый день, Сергей!

Расскажите, пожалуйста, о Ваших прогнозах развития Украинского фондового рынка в 2006 году.

Спасибо.
06.12.2005 15:34

Прогнози, як відомо, справа невдячна. Тому лише скажу в загальних рисах. Тенденції ринку будуть мати позитивні тренди: зростатимуть капіталізація і індекс ПФТС, розшириться присутність акцій приватизованих підприємств (можливо, незначно), зростуть випуски корпоративних цінних паперів. У разі стабілізації політичної ситуації в країні за наслідками парламентських виборів та очікуваної лібералізації експортно-імпортних операцій з боку НБУ вкотре можна буде очікувати на розширення притоку іноземного портфельного капіталу. Хоча значною мірою – це питання часу. То ж сподіватимемось на краще.


08.12.2005 14:03
Запитання 6. Автор Владимир  
Какие Ваши прогнозы, касательно развития рынка инвестиционных фондов и конкуренции на нем? Кого Вы считаете основными конкурентами на сегодняшний день?
06.12.2005 15:45

Інвестиційні фонди займають на фінансовому ринку відповідну нішу і їх присутність буде зростати. Це стосується як венчурних фондів, так і публічних, орієнтованих, в основному, на населення.

Що стосується конкуренції в цьому сегменті професійної діяльності, то вона спрямована на боротьбу перш за все за клієнта–громадянина і підпорядкована диверсифікації його заощаджень між банківським сектором (депозитами), нерухомістю та інвестиціями в реальну економіку через ІФ.

Основними конкурентами на цьому ринку є такі компанії, як „Автоальянс”, „Амадеус”, „Парекс”, „Сократ” та ін.


08.12.2005 14:07
Запитання 7. Автор evgeniy  
1.доходность 560% за неполных 2 года привлекла бы неограниченные
ресурсы. (взяв кредиты под 18%).
2.я переписывался с вашими сотрудниками . По случаю в Киев ехал руководитель 000 777 (г Николаев).Я попросил его зайти к вам поговорить.Так ему отказали во встрече.
3.Такая доходность ИФ Синергия возможна в рекламных целях.Для своих деньги обменяли на ваучерные акции. поднялись раза в четыре а потом обычный рост 40% за 2 года.
07.12.2005 03:49

1. Дуже добре бути розумним „вчорашнім рахунком” („знав би прикуп – жив би в Сочі”). Тому „підказка” з кредитами не проходить – тут ризики несе позичальник, а у фонді - інвестор.

2. Випадок вашим колегою з ООО ”777” ідентифікувати не вдалося. Треба уточнити, з ким у нього відбулася розмова, з якого приводу, і з якої причини йому відмовили в зустрічі. Працівники компанії такого випадку пригадати не змогли. Вибачте.

3. Образити можна кожного. Переконатися в тому, що ваша гіпотеза не відповідає дійсності, легко на підставі: а) динаміки індексу Фонду (прибутковості) – вона спочатку була „40%” , а вже потім „у чотири рази” вище, а не навпаки, як це випливає з Вашої версії; б) портфелю фонду, який сформований виключно з ринкових активів, що мають офіційні котирування.


08.12.2005 14:12
Запитання 8. Автор evgeniy  
обращался в Кинто о заключении договора комиссии на продажу голубых фишек (MMKI) .На полученные деньги хотел бы купить другие акции. Кроме того . в середине февраля заканчивается депозит и я бы переслал
эти деньги для покупки голубых фишек.Число акций не малое (16750)Денег во много раз больше. Мне отказали. Почему ?
07.12.2005 04:03

Кінто не надає індивідуальних брокерських послуг фізичним особам – резидентам.


08.12.2005 14:15
Запитання 9. Автор evgeniy  
Росийский рынок акций больше развит.Сайтов оченьмного.Но доходность
Инвест фондов и паев смешная .Чаще в минусах.И это на протяжении многих лет.У нас депозит дает больше.Например .когда все забирали деньги из банков я перезаключил под 20% с ежемесячной выплатой.Сложный процент дает 21.5%. Но депозит не дает адреналина.Тот кто хоть раз заработал на фондовом рынке все равно вернется.Конечно самому инвестировать очень трудно.Но иочень интересно.Согласны ли вы с оченкой российского инвестиционного рынка?
07.12.2005 04:27

На російського ринку, як і на будь-якому іншому, існують більш успішні й менш успішні компанії та фонди. А в цілому правильні спостереження та висновки.


08.12.2005 14:35
Запитання 10. Автор evgeniy  
Ваша оценка финансовой ситуации перед выборами( конец февраля):
1.курс доллара
2.цены голубых фишек
3.% депозитов в гривне
4.паники на рынке
07.12.2005 04:33

1.5,0 – 5,2.

2.Деякі зростуть, ті , що вичерпали потенціал (перегріті), – можуть знизитись.

3.Найкращі пропозиції – у межах 16 – 20% у залежності від строку вкладу.

4.Не сподівайтесь.


08.12.2005 14:36
1/ 234/   (Всього: 38)
  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa
x