Комплексное восстановление шин осуществляет компания st-servis совершенно недорого.

Тема конференції: Київська влада занапастила столицю. Як вийти з глухого кута?

Учасник конференції:      

     
Володимир Дмитрович Бондаренко

Стенограма конференції (версія для друку)

Всі повідомлення Останні повідомлення На головну сторінку
1/ 2345/   (Всього: 41)
Запитання 1. Автор Леонид Бирюков  
Скажите, пожалуйста, у Вас есть факты о мздоимстве каждого работника "влады" ?- тогда идите в суд.
А рассуждать "о коррупции" вообще, но без фактов - это "чисто" политика - полуправда!
То, что строят в Киеве, то в большинстве случаев - все процедуры, предуссмотренные Законом, пройдены! Просто у чиновников много лазеек, которые Законом не закроешь.
ВОПРОСЫ
Где "Перечень площадок под строительство в г.Киеве"?
Где "Конкурсы по застройке площадок в г.Киеве"?
Как жителю г.Киева попасть на заседание Киеврады (без приглашения)?
01.11.2005 16:19

Хабарництво надзвичайно живуче явище, таке ж древнє як проституція. В хабарництві є 2 сторони – той, хто дає, і той, хто бере. А тому майже ніхто про це не хоче говорити, бо відповідати доведеться обом. Але запитайте будь-кого з бізнесменів, хто пробував відвести земельну ділянку, отримати в оренду майно чи вирішити будь-яке інше питання, і вам скажуть, є хабарництво в Києві, чи ні. Свого часу я офіційно повідомив на нараді в Київраді про масові скарги бізнесменів на головного художника Києва, а також на хабарництво в структурах житлово-комунального управління, яке опікується вивезенням сміття. Там навіть заарештували пані Тарасову на гарячому, а справа розслідувалася прокуратурою, а нині передана до суду. Наводив приклади хабарництва у Шевченківській районній держадміністрації і мій колега В.Яворівський. Я впевнений, що таких випадків, на жаль, набагато більше ніж ті, про які ми знаємо.

Ви запитуєте про порядок забудови в Києві. Скажу, яким він має бути. В місті має бути один, а не декілька генеральних планів. Кожен район повинен мати проект детального планування власної території, де б згідно з нормативами було б передбачене цільове використання кожного шматочка вільної землі. Третє, що необхідно зробити, це надати грошову оцінку кожній такій ділянці виходячи з перспективи її цільового використання. Тоді б не виникало б гри – „хочу бензозаправку там, де має бути школа, або хочу магазин там, де заплановано будівництво аптеки”. А сьогодні чиновник вирішує де, що, коли і кому будувати. А це найкращий грунт для хабарництва.

На засідання Київради Вам потрапити не вдасться. За останні роки охорона цього представницького органу киян підсилена і потрапити в Київраду без спеціального дозволу не можуть навіть помічники народних депутатів, а не тільки звичайні виборці. Та й „найцікавіші” рішення Київради нею ж засекречені, зокрема, все, що стосується отримання земельних ділянок або майнових комплексів приватними особами, не публікується і не розголошується згідно з рішенням Київради. Таким чином, наше з Вами добро і майно, що належить всій громаді, група депутатів розподіляє як захоче і не підлягає ніякому контролю.


03.11.2005 14:25
Запитання 2. Автор Серебров Валерий  
Уважаемый Владимир Дмитриевич. Вам надо отдать должное в организации вертикального управления от Верховной Рады до дворника жилого дома в Святошинском районе города Киева.
Как известно ,вы человек не бедный. Наверняка у вас есть и участок земли и дача. Расскажите пожалуйста где находятся ваши участки и за какую стоимость вы их приобрели?

С уважением Валерий Серебров
02.11.2005 11:13

Дякую за високу оцінку моїх організаційних здібностей. За багато років навколо мене згуртувалося достатньо фахівців з різних галузей міського господарства, з якими я тричі перемагав на виборах в одному й тому ж окрузі на Борщагівці і Святошині, з якими ми перемогли на парламентських виборах 2002 року, завоювавши в м. Києві 8 округів з 12. Маю на увазі перемогу прибічників В.Ющенка над тими, кого виставив О.Омельченко. Я тоді очолював Київський міський штаб блоку В.Ющенка. Пізніше, в 2004 році, очолюючи штаб кандидата Ющенка, я переконався, що наша команда навіть в умовах жорсткого кучмівсько-омельченківського пресингу може перемагати, і ми перемогли.

Стосовно місця відпочинку моєї сім’ї, то я отримав цю ділянку ще до Чорнобильської аварії в селі Бузова Київо-Святошинського району. Пізніше поряд поселились мої діти та діти мого покійного брата. Якраз їдучи до цього сімейного гнізда 25 жовтня 2004 року я зазнав нападу. Згорів автомобіль, отримав опіки водій. А справа 3 місяці зовсім не розслідувалась старою владою. Пізніше деякі офіцери та великі чиновники в міліцейських погонах почали зізнаватися, як за мною слідкували і куди передавали цю інформацію. На жаль, через часті кадрові зміни в прокураторі справу так і не завершили. Але та подія була жахливою перш за все для моїх рідних.


03.11.2005 14:33
Запитання 3. Автор Александр
Все вокруг только о том и толкуют, что Киевские городские власти разворовывают Киев и жителей города. Давайте будем более честными. Что сделали более высокопоставленные органы для выхода из ситуации? Что сделала ген. прокуратура, МВД, ВР, Президент???
Ни кто и ни чего!!! Если все кто имеет власть над городским советом ни чего не делают для изменения ситуации? в этом случае сам по себе возникает вопрос:"А может с ними делятся?" Почему неоправданно быстро растут цены на жилье? Кем скупается вся жилплощадь новостроек, а потом перепродается или простаивает? Кто контролирует процессы ценообразования на жилье? Правильно. Все связаны одной цепью и зависят друг от друга. Чем ТАКАЯ ВЛАСТЬ, так лучше уж БЕЗВЛАСТИЕ. А как все красиво пишут в предвыборных программах, просто хочется обнять и заплакать. Какие все святые. Вот только при "Посадке" на кресло крылья сами по себе отваливаются!!!
02.11.2005 11:31

Я згоден з Вами. Будь-яка влада буде ефективною тільки тоді, коли позбавиться від корупції. А хіба могли зупинити розкрадання Києва ті, хто самі задіяні у подібних схемах. Київрада роздавала і роздає тисячі гектарів дорогої київської землі, сформувався велетенський вторинний ринок. І про це добре знають як в Генеральній прокуратурі, так і в МВС України. Знають, але не реагують.

На засіданні Київради влітку минулого року у своєму виступі я звинуватив Генпрокуратуру в тому, що фірми-супутники та й сама Генеральна прокуратура тільки за останній рік відвела в Києві понад 140 земельних ділянок. Хіба це профільна діяльність для прокуратури чи МВС? Хіба не знають у Міністерстві, що міліціонери-офіцери, які мали б нести службу дільничними, співробітниками дозвільної системи чи паспортних столів, насправді охороняють тіла київських чиновників. Хоча це законодавством не передбачено. Або з яких причин міська влада передає житлову площу Міністерству без відповідної оплати? Тому поки буде існувати такий бартер, влада довірою у людей користуватись не буде.


03.11.2005 14:39
Запитання 4. Автор бредущий
Уважаемый Владимир Дмитриевич объясните, пожалуйста, как Вы совмещаете понятия "Христианин" и "по гороскопу Стрелец"?
02.11.2005 11:36

Звертаюся до шановного Бредящего чи Бредущего. Я християнин, але визнаю існування календаря, місяців та днів тижня. У різних народів вони різні, але вони є. Нічого не бачу поганого в назвах планет, сузірь та інших символах. Але я християнин.


03.11.2005 14:42
Запитання 5. Автор Виктор Литвин
Добрый день!
У меня несколько вопросов к Владимиру Бондаренко.
1. Что есть для Вас город Киев? Что Вы можете реально предпринять для решения проблем киевлян.
2. Каким Вы видите Киев и киевлян через 4-5 лет? (перед следующими выборами).
02.11.2005 11:40

1. Для мене Київ – це місто, де я провів практично все своє свідоме життя. Де навчався і працюю, де покохав, одружився, виховую дітей та онуків. І для мене важливо, щоб місто ставало мудрішим і красивішим, молодим і древнім. Таким же зеленим і таким затишним, яким його пам’ятають не тільки кияни. На жаль, динаміка тут невтішна. Надзвичайно високий рівень житлового будівництва та притоку населення з регіонів знищують деякі київські традиції та й сам облік міста. В Києві ніколи не було повальних алкогольно-тютюнових свят на Хрещатику, а були прекрасні концерти на дніпрових схилах. Наші предки ніколи б не познущалися так над зеленою хвилею дніпрових круч як це зробили новітні „будівничі”, поставивши пам’ятники невігластва та невихованості на Парковій алеї, в провулку Рильського, біля Фунікулеру ... А колись прекрасна площа з фонтаном перетворена на філіал радгоспу „Совки” з різновеликими безглуздими тепличками та повернутими ні сюди ні туди Лядськими воротами.

2. Київ залишиться Києвом не тільки через 4-5 років, а й через століття. У киян вистачить мудрості змінити будівельників-поводирів на тих, хто любить своє місто і думає не лише про те, як набити кишені грошима.


03.11.2005 14:55
Запитання 6. Автор Олена
Яким є ваше ставлення до нових громадських організацій, на зразок Форуму, Голосу громади Киеєва, ГАК?
Чи погоджуєтеся Ви з тим, що, заробляючи політичні дивіденди - вони все одно роблять корисну справу?
02.11.2005 11:41

Шановна пані Олено, свого часу я створив Клуб неурядових громадських організацій у Верховній Раді, бо вважаю, що якраз громадські організації найбільш повно відображають все розмаїття нашого життя. А ті, про які Ви згадуєте, вже давно потрібні Києву, бо навчають молодь думати не тільки про те, як провести сьогоднішній вечір, а й про те, як ми живемо сьогодні та будемо жити завтра. Ці організації також вчать згуртованим діям у відстоюванні інтересів громади. Їх якраз і боїться авторитарна влада та намагається всіляко дискредитувати.


03.11.2005 14:58
Запитання 7. Автор Владимир
Уважаемый Владимир Дмитриевич, учитывая Ваш громадный опыт борьбы за права киевлян с бандой СС, подскажите через какие судебные процедуры можно остановить пока не поздно начало строительства очередной высотки - 10-ти этажного дома впритык к 2-х и 3-х этажным памятникам архитектуры по ул.Лютеранской,14а на площадке 20Х20метров и в 10-ти метрах от входа Гимназии №117, которую скоро вытолкнут в воздух.
02.11.2005 11:50

Шановний пане Володимире, сьогодні, окрім вашої, можна назвати ще близько 400 адрес, де „горять” бурхливі пристрасті, пов’язані із забудовами. Причина одна – надзвичайна корупція в сфері відведення земельних ділянок, відсутність прозорості та надприбутки, які отримуються при цьому. Інформую Вас про те, що собівартість одного квадратного метра житлової площі що в Бортничах чи Троєщинні, що на Печерську чи Хрещатику однакова, вона складає приблизно 2000 грн. (400$). Але продажна ціна такого метра різна. На Бортничах і Троєщинні це 600-800 дол., а в центрі – від 2000 до 3000 дол. Уявіть собі ту різницю, яка виникає в залежності від місця розташування ділянки. Побудувавши звичайний житловий будинок на 10 тис. квадратних метрів на околиці, інвестор отримає 2-4 млн. дол. чистого прибутку, а в центрі – від 16 до 26 млн. дол. Як Ви думаєте, чи не є це піддгрунттям для хабарництва в особливо крупних розмірах? За ділянку в центрі можна дати і 10 млн. дол. хабара, і при цьому ще й собі залишиться 16. Отут і „зарита собака”. Оце і є причиною того, що земельні ділянки в Києві не продаються так, як, наприклад, „Криворіжсталь”, а розподіляються з-під поли за непрозорими схемами. Тому і нависла загроза над Вашим двором. Для тих, хто заробить там 10-20 млн. доларів, ваші проблеми є дрібними. А влада дослухається перш за все до „аргументів” тих, хто будує, а не тих, хто там вже живе.
Впевнений, що опускати руки не треба, і готовий підтримати Вас у Вашій боротьбі.


03.11.2005 15:08
Запитання 8. Автор Наталья  
как вы оцениваете шансы Черновецкого, и что Вы знаете о готовящейся мэрской компании лидера Едыной Родыны Ржавского-
02.11.2005 12:07

Шановна пані Наталя, чим більше буде кандидатів на посаду мера Києва, тим більший шанс отримати третій термін Кучми в Києві в особі діючого мера. Думаю, що київські „гетьмани” повинні знайти порозуміння в одному питанні – нинішня київська влада себе дискредитувала і просто доїдає місто. Цю корупційну „трапезу” потрібно перервати. Тому і Черновецький, і Салій, і Бондаренко та інші мають один шанс – об’єднатись заради Києва. Стосовно можливої ролі Коваленка, Ржавського, Корчинського - вони також, як завжди, можуть взяти участь у виборах.


03.11.2005 15:13
Запитання 9. Автор Володимир
Володимир Дмитрович, як би Ви не старались, що б не робили, але рейтинг Омельченка все одно набагато більший за всіх інших разом взятих і якщо він вирішить іти на вибори то хочете ви цього чи не хочете, він стовідсотково переможе.
02.11.2005 13:02

Пане Володимире, Ви пам’ятаєте як минулого року нам нав’язували думку про „непереможність” Януковича? Ну і де він той Янукович? Сьогодні дехто з оточення Омельченка, що звик годуватися з міського бюджету, настирливо нав’язує таку ж думку відносно О.О.О. Я впевнений, наслідки будуть такі ж. Та й самому Олександру Олександровичу пора б подумати про відпочинок. Для ефективного керівництва велетенським мегаполісом треба мати залізне здоров’я. А людина, яка прожила бурхливе життя, має право на пенсію. Не дарма законом встановлено пенсійний вік для чоловіків 65 років.


03.11.2005 15:23
Запитання 10. Автор Киянин
Шановний Володимире Дмитровичу! Що, на Ваш погляд, має статися, щоб дійсно відбувся крах Олександра Омельченка? Можливо, це оприлюднення його рахунків у банках, пакетів акцій, обсягів нерухомості в Україні та за кордоном? Чи володієте Ви подібною інформацією і чи готові її надати громадськості? І чи впевнені Ви, що навіть після цього кияни не голосуватимуть за Сан Санича на виборах міського голови?
Дякую за відповідь.
02.11.2005 13:06

Шановний земляче, я не хочу торкатись проблеми хто де що вкрав і куди заховав. Я задаю питання 130 тис. киян, які перебувають на житловій черзі: у вас вистачить терпіння чекати ще 31 рік, адже до цього часу житло не отримали ті, хто став на чергу у 1974 році. Сьогодні житло будують не для вас, а для тих, хто прибув з регіонів. А ваша черга надійде тоді, коли земельні ділянки під забудову будуть ближче до Чернігова чи Житомира ніж до Києва. Ви згодні, щоб так було? Вам подобаються ваші під’їзди, розриті двори та непрацюючі ліфти? А платите ви щороку більше й більше. То куди ж діваються ці гроші? Хіба не було часу запровадити реформу житлової сфери, де б кожен громадянин знав, що від сплаченої ним гривні 10 коп. йде на спеціальний рахунок для капітального ремонту його будинку. 5 коп. – на поточний та 2 коп. – на підтримуючий ремонт. Тоді б ці накопичення прямо залежали б від розміру квартплати. А сьогодні в Києві діє якась незрозуміла система розподілу десятків мільйонів гривень за програмою „Мій дім, моє подвір’я”, але чомусь завжди ремонтується сусідній двір та сусіднє подвір’я. Чи Вам подобається стан київських доріг особливо на околицях, на ямковий ремонт яких виділяються мізерні кошти? А от понад 40 млн. грн. для ремонту шматка Столичного шосе знайшлися. А знаєте Ви, що в тариф на гарячу воду та опалення в Києві включаються витрати на фуршети та презентації в „Київенерго”, гроші на дотацію їдалень цього відомства, утримання бази відпочинку, доплата відомчим пенсіонерам і багато чого іншого, зокрема всі втрати від безгосподарності та неоперативності ремонтів. Ми сплачуємо зі своїх кишень все це. І таких проблем в місті сотні. Тому кожен повинен вирішувати, подобається йому ця влада чи ні.


03.11.2005 15:34
1/ 2345/   (Всього: 41)
  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2020. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa