Тема конференції: Влада і суспільство: від конфлікту до співпраці

Учасник конференції:      

     
Володимир Васильович Волков, генеральний директор ТОВ "Комплексне впровадження Векторних Технологій", відомий громадський і політичний діяч

Стенограма конференції (версія для друку)

Всі повідомлення Останні повідомлення На головну сторінку
1/ 234/   (Всього: 31)
Запитання 1. Автор NATALIA
Володимире звідки виникла ідея об’єднання Сил, настільки різних і протилежних?
27.03.2005 21:00

Наталочка в мене складається враження, що ви мене особисто знаєте. Тому вам достеменно відомо що в любому процесі намагаюсь досягти балансу сил. «Навіть настільки різні і протилежні» лиш на перший погляд, ці дві партії настільки однакові в своїх цілях, задачах і програмах що схожі на сіамських близнюків. Тільки три питання відрізняють їх програмні установлення:
1.Мова.
2.Відносини з Росією.
3.Відносини до НАТО.

(Зверніть увагу ,Наталочко, що це все стосується зовнішнього а не внутрішнього)
Тому їм вкрай потрібен стрижень в особі третьої політичної сили яка буде в центрі і буде опікуватись стосовно цих трьох питань Мова, Росія, НАТО. З моєї точки зору, цю роль ідеально б виконала партія «Батьківщина», чи партія «Промисловців і Підприємців».

Якщо політикам вдасться подолати свої амбіції то ми з вами отримаємо політично збалансоване суспільство. Пропоную назву такому блоку «Український народний блок промисловців і регіонів» чи «Український народний блок батьківщини і регіонів». Мріяти нікому не заборонено!

С повагою В.ВОЛКОВ


31.03.2005 13:43
Запитання 2. Автор Марина, Київ
Серед матеріалів на сайті є фотокартка, де Ви поруч з О.Омельченко. Чи не вважаєте Ви, що це фото Вас компрометує, оскільки сьогодні „стараниями” пана Омельченка Київ перетворився на місто хаосу і безладу. Чи не могли б Ви також дати політичну оцінку пану Омельченку та його діям?
30.03.2005 09:48

Шановна панні Марино!

Стосовно моєї фотокартки з паном Омельченко пропоную підійти до цього з почуттям гумору. Вважаю що пану Омельченко ще можна дати шанс. Піти на зустріч громадськості шляхом створення запропонованої ради. Протистояння з його боку и з боку громадськості ми спостерігаємо кожен день. Ця постійно триваюча війна загартувала пана Омельченка до того що він перетворився у людину дощу яка проходить між краплинами. Моя спроба полягає в тому що б подолати його и, його систему керування владою, добротою и відвертістю громадянського суспільства.

Стосовно хаосу и безладу який відбувається в місті Києві це наслідок політики «Догодити всім і про себе не забути», це відсутність участі громадян в розробці і контролю виконання концепцій розвитку міста.

Що до політичної оцінки пана Омельченка: в умовах повної відсутності контролю громадськості за діями мера, у пана Омельченка з’явилась можливість робити в місті все те, що він би зробив у себе на подвір’ї (хозяин-барин).Я думаю що він впевнений в тому що робить нам добре.

З повагою В.Волков


31.03.2005 13:45
Запитання 3. Автор Олена Тодійчук  
Доброго дня!
Як Ви вважаєте, чи зможе В. Ющенко забезпечити державну підтримку процесові обєднання православних церков в Україні? Чи не здається Вам, що нового президента приймають так щиро і на найвищому світовому рівні ще й тому, що він або його дружина входить до одного з таємних орденів світової закуліси? Якщо це так, то які наслідки може мати для України? І чи потрібен нам такий керований лідер?
30.03.2005 15:48

Шановна Пані Олена!
Дякую за активну громадянську позицію і відклик на мої прагнення щодо обговорення питання об’єднання православних церков.

1.На цей час у мене особисто нема інформації відносно членства Ющенка чи його дружини в якомусь ордені. З тих висловлювань, і тих пропозицій які лунали від пана Ющенка, в мене складається враження що Ющенко православний християнин. На панахиді по його матері у Володимирському соборі, випадково я опинився поруч з його родиною. Стан в якому знаходився він його дружина і діти були відверто скорботними, що підвереджує особисто для мене відсутність лицемірства (тобто Єзуїтської натури по суті).

2.Стосовно державної підтримки об’єднання православних церков: дії держсекретаря Зінченка виглядають як підтримка.

3.Високий рівень прийому Ющенка закордоном, на мій погляд пояснюється цікавістю світових лідерів подіями які відбулись на Україні, і бажанням останніх здійснити вплив на звільнену від впливу Росії, країну.

4.За умов уникнення керування нашим лідером (таємним орденом світової за куліси) потрібно формувати громадські об’єднання які будуть корегувати його дії в напрямок добробуту Українського народу.

5.Такий лідер нам потрібен бо його поява це символ пробудженої громадянської свідомості.

З повагою В.Волков


31.03.2005 13:47
Запитання 4. Автор Максим  
Уважаемый господин Волков. Идея создания гражданского общества, партнерства власти и бизнеса, власти и громады не является новой. Существует много моделей, направленных на реализацию подобных идей. Почему Вы считаете, что то, что Вы предлагаете - это уникально и выполнимо? Откуда такая уверенность? И вообще, вы теоретик, просто выдвигаете идеи, или имеете какие-то возможности для воплощения своих инициатив в жизнь? Какие это возможности: связи с Ющенко, Кинахом, Омельченко и т.д., большие, где-то заработанные деньги, магические каналы? Можете ответить? С уважением к неординарному человеку Волкову - Максим
30.03.2005 18:51

Уважаемый господин Максим! Полностью согласен с вами, что идея создания гражданского общества не является новой. Я даже уверен в том, что эта идея появилась на второй день после появления власти, в виде государства. Верю, вам, что существует много моделей направленных на реализацию этой идеи. Но что я знаю наверняка, как теоретик и практик что у Украинского общества появилась уникальная возможность (ограниченная во времени 3-4 месяца) попытаться сделать первый шаг по пути формирования гражданского общества. Речь идет о создании микса между властью и общественностью в виде предлагаемых советов. Это поле для диалога власть-общественность, попытка создать правила взаимоотношений местного самоуправления.

Относительно возможностей: Начну с магических каналов, я предлагаю создать модель позволяющею общественности формировать действительность под себя если это называется магией пусть так и будет. В отношении связей - ни с Ющенко, ни с Кинахом, ни с Омельченко я пиво не пью. Но в состоянии всегда поставить перед ними интересующее меня, и того дела которое я делаю, вопросы.

Относительно денег: Всеукраинская программа развития гражданского общества разрабатывается и внедряется в жизнь Фондом"Українське Інформаційне Суспільство". Автором идеи является ваш покорный слуга, а вот деньги фонд получает у Европейских и Американских организаций которые последние пять лет декларировали, что готовы финансировать процесс демократии и децентрализации власти на Украине (поживем-увидим).

С уважением В.ВОЛКОВ


31.03.2005 13:51
Запитання 5. Автор Анатолій
Шановний пане Волков! Безперечно, що податкова система нашої держави потребує реформування. Яким чином, на Вашу думку, це реформування має бути здійснене?
31.03.2005 09:41

Шановній Анатолій на мою думку громадське обговорення цього питання дасть поштовх для фахівців розробити концепцію податкової системи сприятливу для теперішніх умов розвитку нашої країни.

З повагою В.ВОЛКОВ


01.04.2005 17:56
Запитання 6. Автор Громадянин
У мене прозаїчне запитання.Моя дитина навчається в гімназії №4 м.Чернівці( директор депутат міської ради Солтисік І.Б.).Я зрозумінням ставлюся до того що бюджет держави ще слабкий щоб забезпечити всі матеріальні потреби середньої школи.Але чому я законослухняний громадянин,який працює на підприємстві, з моєї зарплати утримують податки, я окрім щомісячної оплати за гімназію(21.50 грн.) ще добровільно-примусово щорічно як і інші батьки цієї школи маю здавати кошти на поточні ремонти: малярні роботи,заміна підлоги в класах,заміна вікон та багато іншого, подарунки вчителям.Щорічно суми що збираються наці потрби складають від 200 грн.з учня і більше.
Я впевнений що під ті ремонти, на які батьки здають кошти, заключаються повторно договори з підприємствами та складаються акти виконаних робіт і повторно проплочується вже безготівкою.
31.03.2005 13:18

Шановний Громадянин!

Мені соромно зізнатися, але я маю такі самі проблеми зі школою де навчаються мої діти. Ваше питання натхнуло мене з’ясувати це у фахівців міністерстві освіти. І запропонувати їм, відповісти вам, безпосередньо.

З повагою В.ВОЛКОВ


01.04.2005 17:57
Запитання 7. Автор Артем  
Глубокоуважаемый Владимир Васильевич! Не рано ли говорить об информационном обществе в Украине? На Западе - да, для этого созрели необходимые предпосылки. Но в нашей стране они находятся настолько в зачаточном состоянии, что преждевременно, мне кажется, копировать опыт развитых государств и стремиться подстроиться под неприсущие нам тенденции. Так может, Владимир Васильевич, не стоит телегу ставить впереди лошади?
31.03.2005 17:41

Уважаемый Артём!

Может и не стоит ставить телегу впереди лошади, но, к сожалению, весь мир не буде ждать, когда у нас созреют предпосылки. Не в наших с вами силах остановить процесс глобализации. Нам не оставили своего третьего варианта. Мы либо сырьевой ресурс и дешёвая рабочая сила, либо технически развитая прогрессивная страна в двадцатке ведущих стран мирового сообщества. (Конечно, можно закрыть глаза и представить себе, что процесса глобализации можно избежать, но у меня так не получается)

С уважением В.ВОЛКОВ


01.04.2005 17:57
Запитання 8. Автор GLAVRED.info
Скажите, господин Волков, какие основания у Вас есть для того, чтобы идентифицировать себя как "известного общественного и политического деятеля" и давать подобные Интернет-конференции?
31.03.2005 17:43

Уважаемый GLAVRED.info, отвечу главному редактору как руководителю. Господин Виктор ШЛИНЧАК, я тоже не знаю от какого слова ваша фамилия, но я знаю от какого слова моя!

Относительно вашего вопроса: почему институт трансформации подаёт (идентифицирует) меня как сказано в вашем вопросе это к институту. Опять же почему институт «даёт» подобные Интернет конференции вопрос туда - же. А вот насчёт оснований высказать свою позицию у меня их три: 1)Моё мировоззрение. 2)Паспорт гражданина Украины. 3)Конституция Украины.

С уважением В.ВОЛКОВ


01.04.2005 17:59
Запитання 9. Автор Гольський Віталій Богданович  
Шановний Володимр Васильович!
Наведіть будь-ласка реалізовані Ваші ідеї чи проекти, якщо такі існують.
Краще з результатами та за чієї підтримки вони реалізовані.
А до матерілів по Вашій темі хочу сказати, що у них я не знайшов ніякої конкретики (ні по громадянському сульспільстві ні по об’єднанню православних церков). Для релаізації ідеї повинен завжди існувати план впровадження її в життя, який я (вибачте за некромність) міг би Вам запропонувати. (E-mail: frgf@drohobych.net)
01.04.2005 10:34

Шановний Віталій Богданович!

Дякую за поставлене запитання. Мене зацікавила Ваша пропозиція. Я зв’яжусь з Вами з домашньої електронної пошти.
Буду з нетерпінням чекати на ваш лист з запропонованим планом впровадження моїх ідей в життя.

З повагою,
В. Волков


01.04.2005 18:00
Запитання 10. Автор Наталья Александровна.
Уважаемый, Владимр Волков, правильным ли будет считать сейчас направление на изучение информатизации общества, в частности государственной службы. Я так же разрабатываю кандидатскую диссертацию на тему усовершенствования обучения гос. служащих и одним из важнейших пунктов, считаю умение работать, жить в информационном обществе и управлять информацией. Большое значение здесь принадлежит компьютерным технологиям и всемирной сети Интернет, не так ли??? Скажите верным ли выбран мною путь исследования. Ваше отношение к власти посредством интернет.
03.04.2005 13:46

Уважаемая Наталия Александровна!
Я думаю, вы выбрали очен6ь правильное направление, особенно в области подготовки государственных служащих. Следующим этапом развития информационного общества обязательно станет демократическая форма диалога власти и общественности электронное правительство. Любу консультацию или помощь вы сможете получить через сайт фонда «Інформаційне суспільство України». Запрашивайте любую информацию от меня либо от любого сотрудника фонда.

С уважением В.ВОЛКОВ


05.04.2005 14:09
1/ 234/   (Всього: 31)
  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa
x