uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

Тема конференції: Влада і суспільство: від конфлікту до співпраці

Учасник конференції:      

     
Володимир Васильович Волков, генеральний директор ТОВ "Комплексне впровадження Векторних Технологій", відомий громадський і політичний діяч

Стенограма конференції (версія для друку)

Всі повідомлення Останні повідомлення На головну сторінку
1/ 234/   (Всього: 31)
Запитання 1. Автор NATALIA
Володимире звідки виникла ідея об’єднання Сил, настільки різних і протилежних?
27.03.2005 21:00

Наталочка в мене складається враження, що ви мене особисто знаєте. Тому вам достеменно відомо що в любому процесі намагаюсь досягти балансу сил. «Навіть настільки різні і протилежні» лиш на перший погляд, ці дві партії настільки однакові в своїх цілях, задачах і програмах що схожі на сіамських близнюків. Тільки три питання відрізняють їх програмні установлення:
1.Мова.
2.Відносини з Росією.
3.Відносини до НАТО.

(Зверніть увагу ,Наталочко, що це все стосується зовнішнього а не внутрішнього)
Тому їм вкрай потрібен стрижень в особі третьої політичної сили яка буде в центрі і буде опікуватись стосовно цих трьох питань Мова, Росія, НАТО. З моєї точки зору, цю роль ідеально б виконала партія «Батьківщина», чи партія «Промисловців і Підприємців».

Якщо політикам вдасться подолати свої амбіції то ми з вами отримаємо політично збалансоване суспільство. Пропоную назву такому блоку «Український народний блок промисловців і регіонів» чи «Український народний блок батьківщини і регіонів». Мріяти нікому не заборонено!

С повагою В.ВОЛКОВ


31.03.2005 13:43
Запитання 2. Автор Марина, Київ
Серед матеріалів на сайті є фотокартка, де Ви поруч з О.Омельченко. Чи не вважаєте Ви, що це фото Вас компрометує, оскільки сьогодні „стараниями” пана Омельченка Київ перетворився на місто хаосу і безладу. Чи не могли б Ви також дати політичну оцінку пану Омельченку та його діям?
30.03.2005 09:48

Шановна панні Марино!

Стосовно моєї фотокартки з паном Омельченко пропоную підійти до цього з почуттям гумору. Вважаю що пану Омельченко ще можна дати шанс. Піти на зустріч громадськості шляхом створення запропонованої ради. Протистояння з його боку и з боку громадськості ми спостерігаємо кожен день. Ця постійно триваюча війна загартувала пана Омельченка до того що він перетворився у людину дощу яка проходить між краплинами. Моя спроба полягає в тому що б подолати його и, його систему керування владою, добротою и відвертістю громадянського суспільства.

Стосовно хаосу и безладу який відбувається в місті Києві це наслідок політики «Догодити всім і про себе не забути», це відсутність участі громадян в розробці і контролю виконання концепцій розвитку міста.

Що до політичної оцінки пана Омельченка: в умовах повної відсутності контролю громадськості за діями мера, у пана Омельченка з’явилась можливість робити в місті все те, що він би зробив у себе на подвір’ї (хозяин-барин).Я думаю що він впевнений в тому що робить нам добре.

З повагою В.Волков


31.03.2005 13:45
Запитання 3. Автор Олена Тодійчук  
Доброго дня!
Як Ви вважаєте, чи зможе В. Ющенко забезпечити державну підтримку процесові обєднання православних церков в Україні? Чи не здається Вам, що нового президента приймають так щиро і на найвищому світовому рівні ще й тому, що він або його дружина входить до одного з таємних орденів світової закуліси? Якщо це так, то які наслідки може мати для України? І чи потрібен нам такий керований лідер?
30.03.2005 15:48

Шановна Пані Олена!
Дякую за активну громадянську позицію і відклик на мої прагнення щодо обговорення питання об’єднання православних церков.

1.На цей час у мене особисто нема інформації відносно членства Ющенка чи його дружини в якомусь ордені. З тих висловлювань, і тих пропозицій які лунали від пана Ющенка, в мене складається враження що Ющенко православний християнин. На панахиді по його матері у Володимирському соборі, випадково я опинився поруч з його родиною. Стан в якому знаходився він його дружина і діти були відверто скорботними, що підвереджує особисто для мене відсутність лицемірства (тобто Єзуїтської натури по суті).

2.Стосовно державної підтримки об’єднання православних церков: дії держсекретаря Зінченка виглядають як підтримка.

3.Високий рівень прийому Ющенка закордоном, на мій погляд пояснюється цікавістю світових лідерів подіями які відбулись на Україні, і бажанням останніх здійснити вплив на звільнену від впливу Росії, країну.

4.За умов уникнення керування нашим лідером (таємним орденом світової за куліси) потрібно формувати громадські об’єднання які будуть корегувати його дії в напрямок добробуту Українського народу.

5.Такий лідер нам потрібен бо його поява це символ пробудженої громадянської свідомості.

З повагою В.Волков


31.03.2005 13:47
Запитання 4. Автор Максим  
Уважаемый господин Волков. Идея создания гражданского общества, партнерства власти и бизнеса, власти и громады не является новой. Существует много моделей, направленных на реализацию подобных идей. Почему Вы считаете, что то, что Вы предлагаете - это уникально и выполнимо? Откуда такая уверенность? И вообще, вы теоретик, просто выдвигаете идеи, или имеете какие-то возможности для воплощения своих инициатив в жизнь? Какие это возможности: связи с Ющенко, Кинахом, Омельченко и т.д., большие, где-то заработанные деньги, магические каналы? Можете ответить? С уважением к неординарному человеку Волкову - Максим
30.03.2005 18:51

Уважаемый господин Максим! Полностью согласен с вами, что идея создания гражданского общества не является новой. Я даже уверен в том, что эта идея появилась на второй день после появления власти, в виде государства. Верю, вам, что существует много моделей направленных на реализацию этой идеи. Но что я знаю наверняка, как теоретик и практик что у Украинского общества появилась уникальная возможность (ограниченная во времени 3-4 месяца) попытаться сделать первый шаг по пути формирования гражданского общества. Речь идет о создании микса между властью и общественностью в виде предлагаемых советов. Это поле для диалога власть-общественность, попытка создать правила взаимоотношений местного самоуправления.

Относительно возможностей: Начну с магических каналов, я предлагаю создать модель позволяющею общественности формировать действительность под себя если это называется магией пусть так и будет. В отношении связей - ни с Ющенко, ни с Кинахом, ни с Омельченко я пиво не пью. Но в состоянии всегда поставить перед ними интересующее меня, и того дела которое я делаю, вопросы.

Относительно денег: Всеукраинская программа развития гражданского общества разрабатывается и внедряется в жизнь Фондом"Українське Інформаційне Суспільство". Автором идеи является ваш покорный слуга, а вот деньги фонд получает у Европейских и Американских организаций которые последние пять лет декларировали, что готовы финансировать процесс демократии и децентрализации власти на Украине (поживем-увидим).

С уважением В.ВОЛКОВ


31.03.2005 13:51
Запитання 5. Автор Анатолій
Шановний пане Волков! Безперечно, що податкова система нашої держави потребує реформування. Яким чином, на Вашу думку, це реформування має бути здійснене?
31.03.2005 09:41

Шановній Анатолій на мою думку громадське обговорення цього питання дасть поштовх для фахівців розробити концепцію податкової системи сприятливу для теперішніх умов розвитку нашої країни.

З повагою В.ВОЛКОВ


01.04.2005 17:56
Запитання 6. Автор Громадянин
У мене прозаїчне запитання.Моя дитина навчається в гімназії №4 м.Чернівці( директор депутат міської ради Солтисік І.Б.).Я зрозумінням ставлюся до того що бюджет держави ще слабкий щоб забезпечити всі матеріальні потреби середньої школи.Але чому я законослухняний громадянин,який працює на підприємстві, з моєї зарплати утримують податки, я окрім щомісячної оплати за гімназію(21.50 грн.) ще добровільно-примусово щорічно як і інші батьки цієї школи маю здавати кошти на поточні ремонти: малярні роботи,заміна підлоги в класах,заміна вікон та багато іншого, подарунки вчителям.Щорічно суми що збираються наці потрби складають від 200 грн.з учня і більше.
Я впевнений що під ті ремонти, на які батьки здають кошти, заключаються повторно договори з підприємствами та складаються акти виконаних робіт і повторно проплочується вже безготівкою.
31.03.2005 13:18

Шановний Громадянин!

Мені соромно зізнатися, але я маю такі самі проблеми зі школою де навчаються мої діти. Ваше питання натхнуло мене з’ясувати це у фахівців міністерстві освіти. І запропонувати їм, відповісти вам, безпосередньо.

З повагою В.ВОЛКОВ


01.04.2005 17:57
Запитання 7. Автор Артем  
Глубокоуважаемый Владимир Васильевич! Не рано ли говорить об информационном обществе в Украине? На Западе - да, для этого созрели необходимые предпосылки. Но в нашей стране они находятся настолько в зачаточном состоянии, что преждевременно, мне кажется, копировать опыт развитых государств и стремиться подстроиться под неприсущие нам тенденции. Так может, Владимир Васильевич, не стоит телегу ставить впереди лошади?
31.03.2005 17:41

Уважаемый Артём!

Может и не стоит ставить телегу впереди лошади, но, к сожалению, весь мир не буде ждать, когда у нас созреют предпосылки. Не в наших с вами силах остановить процесс глобализации. Нам не оставили своего третьего варианта. Мы либо сырьевой ресурс и дешёвая рабочая сила, либо технически развитая прогрессивная страна в двадцатке ведущих стран мирового сообщества. (Конечно, можно закрыть глаза и представить себе, что процесса глобализации можно избежать, но у меня так не получается)

С уважением В.ВОЛКОВ


01.04.2005 17:57
Запитання 8. Автор GLAVRED.info
Скажите, господин Волков, какие основания у Вас есть для того, чтобы идентифицировать себя как "известного общественного и политического деятеля" и давать подобные Интернет-конференции?
31.03.2005 17:43

Уважаемый GLAVRED.info, отвечу главному редактору как руководителю. Господин Виктор ШЛИНЧАК, я тоже не знаю от какого слова ваша фамилия, но я знаю от какого слова моя!

Относительно вашего вопроса: почему институт трансформации подаёт (идентифицирует) меня как сказано в вашем вопросе это к институту. Опять же почему институт «даёт» подобные Интернет конференции вопрос туда - же. А вот насчёт оснований высказать свою позицию у меня их три: 1)Моё мировоззрение. 2)Паспорт гражданина Украины. 3)Конституция Украины.

С уважением В.ВОЛКОВ


01.04.2005 17:59
Запитання 9. Автор Гольський Віталій Богданович  
Шановний Володимр Васильович!
Наведіть будь-ласка реалізовані Ваші ідеї чи проекти, якщо такі існують.
Краще з результатами та за чієї підтримки вони реалізовані.
А до матерілів по Вашій темі хочу сказати, що у них я не знайшов ніякої конкретики (ні по громадянському сульспільстві ні по об’єднанню православних церков). Для релаізації ідеї повинен завжди існувати план впровадження її в життя, який я (вибачте за некромність) міг би Вам запропонувати. (E-mail: frgf@drohobych.net)
01.04.2005 10:34

Шановний Віталій Богданович!

Дякую за поставлене запитання. Мене зацікавила Ваша пропозиція. Я зв’яжусь з Вами з домашньої електронної пошти.
Буду з нетерпінням чекати на ваш лист з запропонованим планом впровадження моїх ідей в життя.

З повагою,
В. Волков


01.04.2005 18:00
Запитання 10. Автор Наталья Александровна.
Уважаемый, Владимр Волков, правильным ли будет считать сейчас направление на изучение информатизации общества, в частности государственной службы. Я так же разрабатываю кандидатскую диссертацию на тему усовершенствования обучения гос. служащих и одним из важнейших пунктов, считаю умение работать, жить в информационном обществе и управлять информацией. Большое значение здесь принадлежит компьютерным технологиям и всемирной сети Интернет, не так ли??? Скажите верным ли выбран мною путь исследования. Ваше отношение к власти посредством интернет.
03.04.2005 13:46

Уважаемая Наталия Александровна!
Я думаю, вы выбрали очен6ь правильное направление, особенно в области подготовки государственных служащих. Следующим этапом развития информационного общества обязательно станет демократическая форма диалога власти и общественности электронное правительство. Любу консультацию или помощь вы сможете получить через сайт фонда «Інформаційне суспільство України». Запрашивайте любую информацию от меня либо от любого сотрудника фонда.

С уважением В.ВОЛКОВ


05.04.2005 14:09
1/ 234/   (Всього: 31)
  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa
x