Тема конференції: Інтернет-конференція Сергія Комісаренка, кандидата на пост Президента України

Учасник конференції:      

     
Комісаренко Сергій Васильович, кандидат на пост Президента України, академік Національної академії наук та Академії медичних наук України, директор Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна Національної академії наук України.

Стенограма конференції (версія для друку)

Всі повідомлення Останні повідомлення На головну сторінку
1/ 2/   (Всього: 12)
Запитання 0. Автор Ромко
На жаль, не зміг подивитись повністю Ваші теледебати з Н. Вітренко в четвер на УТ-1. Як Ви їх прокоментуєте?
22.10.2004 15:11

Відповідь ще не надійшла


--
Запитання 0. Автор Василь
Доброго дня пане Комісаренко!
Коли Вас можна буде побачити на зустрічі з Киянами?
З повагою,
Василь.
25.10.2004 07:20

Відповідь ще не надійшла


--
Запитання 0. Автор Укрінформ
Шановний Сергію Васильовичу, нещодавно пройшла прес-конференція І.Салія в УНІАН. Там йшлося про те, що він запропонував Вам і ще деяким кандидатам утворити Межрегіональну Асамблею Згоди. Що це за Асамблея, і як Ви ставитеся до такої ініціативи? Чи справді вона буде створена?
25.10.2004 10:33

Відповідь ще не надійшла


--
Запитання 0. Автор Андрей К., Киев.
Здравствуйте Сергей Васильевич.
Я по телевизору за последние полгода наблюдаю интересную картину:
Рапортуют о том, что местные власти сдали такие-то новые объекты, намолотили столько, накосили столько-то, повышены зарплаты, пенсии, а реально на базар пошел ничего не купил, а 50 грн. как небывало!!!!
Поэтому у меня такой вопрос: Из каких соображений было предложено мин. потребительская корзина (а отсюда мин зарплата, пенсия) в районе 200-400 грн????
Это как же так! За последние 2 года бензин почти 3 раза поднялся в цене. А зарплату и пенсию цыкали по 20-100 грн (ну конечно про персональные и там ГБшные я не вспоминаю). Когда же наконец-то наше правительство начнет хотя бы думать про народ!!! А про то чтобы повернуться к народу лицом (читай передом) я вообще не говорю.
Спасибо.
25.10.2004 12:42

Відповідь ще не надійшла


--
Запитання 0. Автор Александр Вадимович Спиридонов  
Здравствуйте Сергей Васильевич.
Государство это система. Как всякая система ОНО имеет свою конкретную и уникальную структуру. Незначительных изменений можно добиться за счет изменения параметров существующей структуры. Значительные изменения, которые Вы намерены произвести, потребуют изменения структуры, для этого необходимо иметь техническую документацию на исходную структуру и конечную структуру системы. Только на основании этих документов можно разработать реальную программу действий, приводящую к достижению требуемых свойств системы, при этом надо учесть, что государство это не телевизор, который можно выключить, разобрать, внести изменения, собрать и включить.
Понятно, что за оставшееся время, такую работу проделать невозможно. Поэтому я считаю, что выборы надо отложить и заставить всех претендентов на пост президента государства, изложить свои программы не на языке желаний и обещаний, а на языке обоснованных утверждений. Тогда люди будут выбирать не личность, а программу изменений, что разумнее.
26.10.2004 09:42

Відповідь ще не надійшла


--
Запитання 0. Автор Матвей A.  
Уважаемый Сергей Васильевич, на Вашей предыдущей Интернет-конференции говорилось о реорганизации НАН Украины. В этом вопросе я Вас полностью поддерживаю. Но в продолжение данной темы хотелось бы услышать Ваше мнение относительно реорганизации (о может, ликвидации?) ВАК. Ведь ее существование в нынешнем виде является анахронизмом. Если бы Вы стали Президентом Украины, хватило бы у Вас мужества взяться как следует за европеизацию этой структуры? Думаю, что научная и преподавательская общественность была бы Вам благодарна за это.
26.10.2004 15:48

Відповідь ще не надійшла


--
Запитання 0. Автор Андрій Малашенко
Шановний Сергію Васильовичу!
З превеликим задоволенням спостерігав за вашими телезмаганнями з тією навіженою конотопською відьмою. Високий клас!
Проте, як на мене, такої прочуханки вона отримала вперше, а до цього, (як до речі, і після) почувається на телебаченні як риба у воді. Звідси запитання:
Як можна вивести на чисту воду подібного роду політиків? Адже, користуючись наївною простодушністю значної частини населення України, вони, фактично, паразитують на їх довірливості, збираючи чималі голоси на кожних виборах, та прориваючись, іноді, навіть до Парламенту. Як на мене, більшої ганьби, ніж Вітренко У Верховній Раді навіть уявити важко.
Коли прозріє український виборець, і чи прозріє взагалі?
26.10.2004 19:17

Відповідь ще не надійшла


--
Запитання 0. Автор Петро Павлович, м. Київ
Шановний пане Сергію,

зараз в Україні перебуває Президент РФ В.Путін. Як Ви вважаєте, яка мета його візиту? Чи не є його приїзд напередодні Президентських виборів втручанням у внутрішні справи України?

Яка Ваша думка з приводу того, що Україна має постійний дефіцит у зовнішній торгівлі з Росією?
27.10.2004 08:33

Відповідь ще не надійшла


--
Запитання 0. Автор Юлія, м. Вінниця
Доброго дня пане Комісаренко,

хотіла б дізнатися Вашу думку стосовно подій навколо ЦВК. Чому Ви не були там присутні 24 жовтня, коли вирішувалося питання щодо додаткових виборчих дільниць в Росії?
27.10.2004 08:35

Відповідь ще не надійшла


--
Запитання 0. Автор Михайло Юрійович
Доброго дня пане Сергію,

нещодавно з’явилась інформація про те, що Київська міська рада передала земельні ділянки Пуща-Водиці народним депутатам та міністрам. У переліку громадян зазначаються такі прізвища, як С.Гавриш, Г.Кирпа, А.Задорожній, Н.Шуфрич, Р.Богатирьова та інші. Ваша думка щодо цього?

Дякую за відповідь.
27.10.2004 08:43

Відповідь ще не надійшла


--
1/ 2/   (Всього: 12)
  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa
x