Інститут Трансформації Суспільства

Проект Інституту Трансформації Суспільства     анонси поштою   Головна

  Про проект

  Правила участі
      у конференції


  Про нас  Архів конференцій

2009
2007 2006
2005 2004Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Ржавський Олександр Миколайович,

народний депутат України III скликання, голова Всеукраїнського об'єднання "Єдина Родина", Президент Всеукраїнського благодійного фонду О.Ржавського "Єдина Родина".

Народився 30 січня 1959 року в м. Краматорськ Донецької області в сім'ї інженера та вчительки.

Освіта вища, економіст. Доктор економічних наук. Академік Академії економічних наук України.

По закінченню середньої школи працював матросом, в 1977-1979 рр. служив в армії, пізніше працював майстром виробничого навчання, працює вибійником в шахтоуправлінні "Яновская". Після фізичної травми був змушений залишити роботу в шахті. В 1988 р. створив одне з перших приватних підприємств в СРСР - Виробничий кооператив "Корал", який спеціалізувався на виробництві обладнання для цегельних заводів і розробці програмної продукції. В 1991 р. навчався в Італії та Іспанії в Міжнародному бізнес-центрі. В 1993 р. фірма "Корал", брала участь в міжнародній виставці будівельної техніки "Самотер'93" в Італії.

Досвідчений економіст і фінансист Олександр Ржавський успішно продовжує почату свою справу. Система виробництв "КОРАЛ", яку він очолює впродовж 10 років, об'єднує сьогодні в собі ряд підприємств машинобудування, металообробки та дорожньої індустрії, для успішної роботи яких в цей складний час були створені інвестиційні фонди, банк і страхова компанія. Останнім часом працював президентом "Корал-Банка".

В березні 1998 року Олександр Миколайович обраний народним депутатом України від 46 виборчого округу (м. Артемівськ, Красний Лиман Донецької області). З перших днів роботи в законодавчому органі України він проявив себе активним політиком, людиною, яка не приховує свою точку зору. Про це свідчать його виступи, як кандидата на посаду Голови Верховної Ради України, публікації в пресі. Виважена позиція, конструктивний підхід сприяють росту його авторитету в політичних колах України.

Олександр Миколайович є заступником голови комітету молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України.

Олександр Ржавський є головою Всеукраїнського політичного об'єднання "Єдина Родина" і Президентом Всеукраїнського благодійного фонду О.Ржавського "Єдина Родина".

Водночас він проводить широку громадську та благодійну діяльність, є спонсором та першим Віце-президентом Федерації фехтування України, є генеральним спонсором програми "Нові імена України", що спрямована на розвиток юних талантів України.

Найголовніше в житті Олександра Миколайовича - це його сім'я. І друзі, і соратники знають його, як люблячого сина та чоловіка, турботливого батька. У нього троє синів Дмитро, Олександр, Олексій та донечка Аліса, яка у день народження батька декілька років тому з'явилася на світ.


  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa