Інститут Трансформації Суспільства

Проект Інституту Трансформації Суспільства     анонси поштою   Головна

  Про проект

  Правила участі
      у конференції


  Про нас  Архів конференцій

2009
2007 2006
2005 2004

Финоко: Веб сервис управленческого учета Все полученные сведения помогают в развитии бизнеса. Аналитический учет делает финансовую картину организации доступной и прозрачной для изучения. Упр учет можно вести в разрезе разных периодов времени: неделя, месяц, год.


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Леонід Григорович Косаківський

Народився 21 січня 1950 року в селі Чернівці Могилів-Подільського району на Вінниччині. Українець.

В 1973 році закінчив Київський університет ім.Т. Г. Шевченка, а в 1989 - Київську вищу партійну школу.

З 1973 по 1975 рік служив у військах ППО. П'ять років працював на заводі "Арсенал". З 1980 року - на партійній роботі. У листопаді 1988 року одним із перших у Києві на альтернативній, демократичній основі був обраний першим секретарем Печерського райкому партії. В 1990 році обраний головою Печерської райради народних депутатів, депутатом Київради. Із січня 1991 року - голова Печерської районної ради та виконкому. З квітня 1992 року - Представник Президента України в Печерському районі, а з квітня 1993 року - Представник Президента України у м.Києві.

10 липня 1994 року в ході перших в історії міста прямих виборів мера обраний головою Київради.

З липня 1995 по липень 1996 року одночасно з посадою голови Київради обіймав посаду й голови міськдержадміністрації.

Після виходу нового закону про місцеве самоврядування з 12 червня 1997 року набув статусу міського голови. Але 26 червня 1997 року було здійснено спробу відсторонити його від цієї посади. Незважаючи на рішення Старокиївського районного та Верховного судів, які повністю поновили міського голову в правах, відмінивши незаконне рішення депутатів, а також на підтримку Ради Європи, виконавча влада міста так і не допустила його до виконання обов`язків міського голови, заблокувавши протягом 300 діб робочий кабінет мера міста нарядами міліції.

30 березня 1998 року Л.Косаківський був обраний, всупереч протидії чиновників, народним депутатом України по 223 виборчому округу м.Києва. Працював членом Комітету з питань бюджету.

За час роботи у Верховній Раді України виступив автором і співавтором 53 проектів законодавчих актів, вніс понад 300 поправок до проектів законів, виступав на сесіях парламенту 258 разів. Для вирішення болючих проблем виборців направив 690 депутатських звернень до різних інстанцій. За його пропозиціями виділено кошти на будівництво цілого ряду важливих соціально-культурних об'єктів у столиці.

Державний службовець 1-го рангу.

В 1995 році обраний президентом Ліги історичних міст України, був також співпрезидентом Асоціації місцевих і регіональних влад України.

Від 1996 до 1998 року представляв Україну в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, а з 1998 по 2002 роки був членом постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Зараз ніяких посад у державних органах не обіймає. Займається громадською діяльністю, політичним консультуванням, дослідженнями історії Києва, виступає із статтями з окремих назрілих проблем у ЗМІ, із доповідями й лекціями на актуальні теми.

Автор книг "Переворот на Крещатике"(Ч. 1. - 1998. -Ч. 2. - 2001), "Самоврядування в Києві: минувшина та сьогодення", численних статей з питань державного будівництва і місцевого самоврядування, історії магдебурзького права, столичного статусу Києва, державної бюджетної й культурної політики, соціально-економічного розвитку міста, охорони пам'яток тощо.


  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa