Інститут Трансформації Суспільства

Проект Інституту Трансформації Суспільства     анонси поштою   Головна

  Про проект

  Правила участі
      у конференції


  Про нас  Архів конференцій

2009
2007 2006
2005 2004Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ

створена у 1992 році Сьогодні Академія - один з найпрестижніших вищих навчальних закладів України.
Близько 2000 студентів на денній та заочній формі навчання здобуває в Академії вищу освіту за кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст, магістр. В Академії працюють понад 200 викладачів найвищої кваліфікації.

Навчальні плани Академії характеризуються своєю гнучкістю, що дозволяє вводити нові навчальні модулі та спеціальності, постійно вдосконалювати і оновлювати зміст та якість діючих курсів та програм. Обираючи певну спеціалізацію, студенти мають широкий вибір опанування додаткових дисциплін, які допомагають розширити діапазон їх майбутнього працевлаштування.

Проведена Британською Радою експертиза програм і курсів, що пропонуються студентам Академії, показала їх відповідність кращим світовим стандартам за обсягом, змістом та рівнем викладання. Вони визнаються провідними університетами США, Канади, Великобританії, Німеччини, Швейцарії тощо, а також відповідними державними установами цих країн.

Завдяки вдалому поєднанню теорії та практики випускники Академії виступають конкурентоспроможними на сучасному ринку праці в Україні та за її межами. В цьому допомагають успішно діючий Центр працевлаштування та професійної кар'єри, Асоціація випускників НАУ, спеціальна програма сприяння створенню власного бізнесу.

В Академії створені комп'ютеризована інформаційно-бібліотечна система, власний інтернетівський віртуальний простір, закладено основи справжнього дистанційного навчання. Науково-дослідницький центр та центр по вивченню іноземних мов забезпечують потреби студентів у самовдосконаленні та всіляко сприяють їх подальшому інтелектуальному та професійному розвитку.

Кожен студент Академії - особистість, яка потребує індивідуального підходу. Досвідчені фахівці навчального відділу, керівники курсів завжди готові надати допомогу та консультацію з будь-яких академічних та особистих питань, існують програми по наданню грантів та стипендій. Студенти забезпечуються гуртожитком, їм пропонуються медичне обслуговування, можливість займатись спортом, створено студентські театри та музичні гурти. Академія має офіційно зареєстровані видання "Я, студент", "Економічна освіта" та "Актуальні проблеми економіки", випускає підручники та навчальні посібники з базових навчальних курсів, які рекомендовані Міністерством освіти України.

  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa