Інститут Трансформації Суспільства
Все о кирпиче от выбора до строительства

Проект Інституту Трансформації Суспільства     анонси поштою   Головна

  Про проект

  Правила участі
      у конференції


  Про нас  Архів конференцій

2009
2007 2006
2005 2004Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Богдан Будзан

Народився 5 січня 1944 р. в м.Збаражі Тернопільської області. Закінчив Львівський технікум радіоелектроніки, Київський політехнічний інститут, Вищу економічну школу господарювання. Пройшов спеціальний курс навчання з питань менеджменту, приватизації та маркетингу в Лондонській школі бізнесу та курс навчання за Міжнародною програмою для вищого управлінського персоналу у Гарвардській школі бізнесу в м. Бостоні (США).

В 1968-1991 роках працював в Інституті електрозварювання ім.Є.О.Патона НАН України, в якому захистив дисертацію і отримав ступінь кандидата технічних наук (1979 р.). В 1991-1993 роках був завідувачем відділу з питань власності і підприємництва, завідувачем відділу по зв'язках з міжнародними фінансовими організаціями Кабінету Міністрів України.

В 1992 році обраний Академіком Української академії наук національного прогресу (стратегічний менеджмент).

В 1993-1996 роках обіймав посаду Генерального директора Міжнародного фонду "Відродження". З 1997 року очолює Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ).
Б.Будзан - член наглядових рад МІМ-Київ, Європейської фундації розвитку менеджменту (efmd), Асоціації менеджмент-освіти країн Центральної та Східної Європи (CEEMAN). Почесний член Асоціації українських професіоналістів Сполучених Штатів Америки "The Washington Group". Позаштатний радник керівника апарату Верховної Ради України.

Б.Будзаном написано і видано в різних країнах світу понад 90 наукових праць, статей, есе, в тому числі книга "Менеджмент в Україні: сучасність і перспективи". Праці Б.Будзана присвячені актуальним суспільно-економічним проблемам та питанням розвитку бізнес-освіти в Україні. Із останніх праць такі: "Роздуми про світ, що так швидко міняється, і про себе". Газета "Народне слово". 2003. - №9; "Викладачі мають навчати студентів не свого минулого, а їхнього майбутнього". Журнал "Синергія". 2003. - №1.


  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa