Інститут Трансформації Суспільства

Проект Інституту Трансформації Суспільства     анонси поштою   Головна

  Про проект

  Правила участі
      у конференції


  Про нас  Архів конференцій

2009
2007 2006
2005 2004

адвокат по бракоразводным делам Квалифицированная помощь и юридическая консультация адвоката по вопросам международного семейного права и международных стандартов защиты семейных правоотношений в России. Семейные споры -одна из самых распространенных категорий в работе адвоката по гражданским делам. Услуги семейного адвоката необходимы в целях быстрого и правильного разрешения возникших конфликтных ситуаций с соблюдением баланса интересов всех заинтересованных лиц.


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

ВУЗ сильний своїми студентами

Своє літочислення вуз почав у 1991 році. Але вже має власну історію і традиції - це посвята в студенти, день народження Академії, святкування Нового року в Національній опері, вручення премії "Marigold" - ушанування кращих із кращих у всіх сферах життя Академії.

Із перших днів існування вуз очолює Сергій Аркадійович Єрохін. Тут готують магістрів та бакалаврів за такими спеціальностями, як правознавство, облік і аудит, фінанси та банківська справа, міжнародна економіка та маркетинг. Чим же цей навчальний заклад так зарекомендував себе, що одразу був акредитований найвищим IV рівнем акредитації?

Однією з особливостей Національної академії управління, що радикально вирізняє її серед інших вузів, полягає в технології навчання, а саме - у створенні гнучких й індивідуальних навчальних планів. Коли студент потрапляє до традиційного вузу й обирає факультет, то він не може обирати собі дисципліни, що йому до вподоби, а має проходити навчання згідно з затвердженим планом. Академія ж пропонує студентам самим складати індивідуальні плани та графіки навчання. За бажанням вони можуть змінити профіль і навіть перейти на інший факультет. Він є його центром. Застаріла освітня система робила із студента об'єкт навчання. Що ж до запропонованої системи викладання в Національній академії управління, то її якістю виступає така відмінна риса, як справжня зацікавленість студентів у пізнаванні обраної спеціальності і щире прагнення до навчання. Певно, результатом такої плідної праці як професорсько-викладацького складу, так й учбової частини вузу є проведення у стінах Академії багатьох науково-практичних конференцій із широкою амплітудою тематик - це і щорічна конференція, присвячена проблемам духовного та морально-культурного розвитку людства, що вже стала традиційною, і юридична конференція, що ставить за мету обговорення не тільки проблемних питань правозастосовчої сфери безпосередньо в Україні, а й можливості координації існуючого українського законодавства зі світовими правовими нормами, і багато інших наукових заходів. Дійсно, можна сказати, що Академія, а точніше її викладачі, професори, куратори досягли певного успіху у реальній індивідуалізації навчального процесу, активним творцем якого є власне студент. Для великого вузу - це неможливо. "Ми виховуємо справжню еліту нашої країни" - такі слова можна неодноразово почути у стінах цього навчального закладу. Адже виховання високоінтелектуальної молоді в наш час - це справжнє мистецтво.

Друга особливість. Національна академія управління культивує властивий їй істинний університетський дух. В цьому вузі діють різні неформальні об'єднання: спортивні, культурологічні, соціологічні. Творчі гуртки, об'єднавшись, можуть дати повноцінний концерт власними силами. Якщо зважити на те, що в Академії навчаються приблизно 2000 студентів, то складається таке враження, що немає більше такого вузу, який міг би запропонувати своїм студентам взяти участь у чотирьох напів професійних художніх колективах. До того ж, Академія виступає чемпіоном серед вузів Києва в багатьох видах спорту.

Третя особливість. Це найсучасніше методично-інформаційне забезпечення бібліотечного фонду інституту. Завдяки кваліфікованій праці колективу бібліотеки, а також студентів НАУ було започатковано й створено інформаційний фонд - майже 100 посібників та підручників на цифрових носіях. Студенти в змозі скористатися не тільки тими посібниками, що видані іншими відомими й вельмишановними економічними вузами, а й власними підручниками, підготовленими на рівні сучасних європейських університетів.

Четверта особливість. Академія, інтегрована в європейський освітній простір, заклала підвалини міжнародного наукового співробітництва з таким відомим навчальним закладом Великобританії як Університет Центрального Ланкаширу. І як результат такої співпраці - це заснування і введення в дію спеціального проекту, мета якого - навчання студентів основам малого та середнього бізнесу (що викладені у підручнику із однойменною назвою) із подальшою практикою на британських фірмах (майже 50 студентів щороку).

І, нарешті, - п'ята особливість. Національна академія управління впевнено увійшла у європейський культурний простір. Студенти й викладачі Академії неодноразово брали участь у Всеєвропейському студентському проекті "Тисячоліття", що триває в м. Престоні, Великобританія.

Отже, Академія впевнено дивиться у третє тисячоліття. Як же вдається підібрати такий викладацький колектив? Викладацький склад цього вузу відповідає всім вимогам акредитації IV рівня. Дійсно, було досягнуто балансу між досвідченими та молодими кадрами - це саме те, що робить вуз конкурентноздатним. Кожний п'ятий викладач Академії - професор, і це стосується усіх провідних галузей знань, запропонованих інститутом. А з викладанням теорії недалеко й до практичного втілення отриманих знань.

Одним з гострих питань, що зараз постає перед випускниками - це проблема працевлаштування. Не секрет, що сьогодні не працює та система розподілу випускників, що діяла в радянські часи. Хоча існували деякі нарікання щодо географії розподілу і таке інше, але ця система мала успіхи у досягненні мети, принаймні, 70-відсоткового працевлаштування. Національна академія управління вирішує це питання на високому професійному рівні. Так, в Академії створені всі умови для 100-відсоткового працевлаштування. Це здебільше досягається завдяки створеній системі підтримки сьогоднішніх студентів - майбутніх випускників і спеціалістів через існуючу Асоціацію випускників НАУ. Її члени керуються принципом "Сьогодні ти допоміг - завтра тобі". І вони вже допомагають Академії.

Що ж до майбутніх студентів, а зараз якраз пора вступних іспитів, то обмовимося про довузівську систему підготовки, що розвинена в НАУ. Половина студентів Академії - з інших міст. Підготовчі курси Академії працюють в усіх обласних центрах. ВУЗ має в своєму розпорядженні власний гуртожиток. Тут доречно було б додати, що на відміну від багатьох сучасних вузів, Академія має власні приміщення, спортивні зали та сучасні аудиторії, обладнані за сучасними вимогами. І на останок, такий вагомий момент, як система оплати навчання й існування грантів для обдарованої молоді. Можна сказати, що Національна академія управління - один із найбільших спонсорів талановитої молоді. Зароблені шляхом видавничої діяльності (академія видає такі часописи "Економічна освіта", "Актуальні проблеми економіки", популярний серед молоді журнал "Я - студент", підручники) кошти дають можливість надавати ґрунтову підтримку здібній молоді. Сильний університет той, де сильні студенти. Адже діти не подібні до батьків. Вони подібні до свого часу. Самі відчувають, що потрібно їм завтра й сміливо освоюють нові науки.

NATIONAL ACADEMY OF MANAGEMENT prepares specialists, bachelors, and master's degree in the following specialities: finances, bank, international economics, accounting procedure and audit, marketing, law, economic cybernetics. The university was accredited the highest fourth level. Due to flexible system of study students can make individual plans and schedules. Academy has the most modern methodical and informational support, they created own informational fund. Joint project with University of Central Lancashire (Presto, UK) was put into action. Their graduates are in great demand. National Academy of management was awarded with diploma of International open goods and services popularity and quality Rating "Golden Fortune".

  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa