Інститут Трансформації Суспільства
психотипы disc тест

Проект Інституту Трансформації Суспільства     анонси поштою   Головна

  Про проект

  Правила участі
      у конференції


  Про нас  Архів конференцій

2009
2007 2006
2005 2004Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Міжнародний Інститут Менеджменту
International Management Institute

Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) - єдина в Україні бізнес-школа, що заснована західною бізнес-школою.
МІМ-Київ засновано у 1989 році Інститутом економіки Національної Академії наук України та Міжнародним Інститутом Менеджменту (МІМ-Женева, Швейцарія), пізніше IMD (Швейцарія), за ініціативи та підтримки всесвітньо відомого вченого та громадського діяча, доктора Богдана Дмитровича Гаврилишина.
МІМ-Київ - бізнес-школа, яка у 1990 році перша на пострадянському просторі запропонувала програму МВА (Master of Business Administration) західного зразка, і нині є лідером бізнес-освіти в Україні. 1300 випускників програм МВА успішно працюють у провідних українських та міжнародних компаніях, як в Україні так і за її межами.

Бути першим - це завжди відповідально. Визначати, а скоріш встановлювати нові тенденції та стандарти, - правило МІМ-Київ.

МІМ-Київ був першим Інститутом, який :

1990 - започаткував Програму МВА
1993 - впровадив, як елемент програми МВА, консалтинговий проект для реального бізнесу
1995 - почав використовувати в програмі МВА розробки провідних шкіл світу з комп'ютер- ного моделювання реалізації стратегії компанії
1997 - став повним членом efmd (Європейської фундації розвитку менеджменту) та CEEMAN (Центрально- та Східноєвропейської Асоціації розвитку менеджменту)
1998 - пройшов стратегічний аудит efmd - підтвердження міжнародного рівня Інституту
2000 - започаткував модульний формат навчання за програмою МВА
2000 - започаткував корпоративні програми МВА
2002 - запропонував Програми розвитку управлінського персоналу - PMD
2004 - започаткував програму Senior Executive MBA
2004 - отримав повну міжнародну акредитацію IQA асоціації CEEMAN

Сьогодні головними пріоритетами Інституту є:
1. Формування портфелю послуг, що відповідає потребам розвитку бізнесу
2. Розширення корпоративних партнерств
3. Укріплення міжнародних зв'язків
4. Взаємозбагачуючий діалог з талановитою спільнотою випускників

ПОРТФЕЛЬ МІМ-КИЇВ

Інститут пропонує:

 • Програми МВА
 • Програму Senior Executive MBA
 • Програми розвитку управлінського персоналу (PMD)
 • Корпоративні програми та семінари
 • Консалтингові послуги
ПРОГРАМА МВА

Програма має на меті сформувати у слухачів бачення стратегічних перспектив розвитку компанії на основі опанування аналітичних інструментів прийняття управлінських рішень та розуміння організаційних потреб ефективного бізнесу.
Програма розрахована на людей, що мають вищу освіту, досвід роботи у бізнесі не менш ніж 3 роки, займають менеджерські позиції та мають амбіції щодо кар'єрного росту.

ПРОГРАМА SENIOR EXECUTIVE MBA

Програма має на меті поглибити розуміння тенденцій розвитку світового бізнес-середовища, його впливу на діяльність компаній та сформувати підходи до визначення ефективних шляхів досягнення стратегічних переваг бізнесу.
Програма розрахована на власників та керівників вищої ланки управління великих та середніх підприємств, що приймають стратегічні управлінські рішення. та мають досвід управлінської роботи більше 5 років.

ПРОГРАМИ PMD

Програма PMD "міні-МВА"

Програма має на меті допомогти слухачам сформувати бачення бізнесу як цілісної системи у взаємозв'язку та взаємозалежності маркетингових, фінансових, організаційних рішень, що приймаються в компанії.
Програма розрахована на керівників структурних підрозділів і окремих напрямків бізнесу та на власників невеликих і середніх підприємств.

Програма PMD "фінанси та екаунтинг"

Програма має на меті допомогти слухачам сформувати знання та навички, що необхідні їм для визначення шляхів фінансового забезпечення реалізації стратегічних цілей компанії.
Програма розрахована на фахівців, які професійно займаються розв'язанням фінансових проблем підприємств, працюють у галузі фінансових послуг, а також на тих, хто хоче отримати відповідні знання та навички.

КОРПОРАТИВНІ ПРОГРАМИ ТА СЕМІНАРИ

МІМ-Київ поклав в основу співробітництва зі своїми корпоративними клієнтами концепцію life long learning - навчання протягом усього життя. Такий підхід формує багаторівневу систему навчання співробітників компанії. Кожен з цих рівнів розрахований на співробітників різного ступеню компетентності та відповідальності у прийнятті рішень. Відповідно, всі програми різняться змістом навчальних курсів, їх тривалістю та форматом проведення.
Будь-яка корпоративна програма розробляється за безпосередньої участі наших клієнтів. Таким чином, ми можемо вибрати саме ті методології та формат, які найкращим чином відповідають потребам стратегічного розвитку наших партнерів.

КОНСАЛТИНГ

Експерти Інституту надають підприємствам консультативні послуги з питань стратегічного менеджменту, маркетингового аналізу, фінансового аналізу, досліджень ринку, розвитку бізнесу, ефективного підбору персоналу тощо. Серед клієнтів інституту, зокрема, Motorola, General Electric, Digital Equipment, Du Pont, PriceWaterhouseCoopers, Thomson Consumer Electronics, Ares-Serono Універмаг "Дитячий світ", компанія АВК, Міжнародні авіалінії України, ЗАТ Оболонь, ВАТ "Київський холодокомбінат №2" та багато інших.

КОРПОРАТИВНІ ПАРТНЕРСТВА МІМ-КИЇВ

Завдяки своїм корпоративним альянсам МІМ-Київ тонко відчуває сучасні тенденції і реалії ділового світу. Партнерські стосунки набувають різних форм - від написання кейсів і виконання консалтингових проектів до утворення спільних систем управління знаннями та повного консалтингового супроводу фірми.
Корпоративні проекти унікальні так само, як і наші клієнти. Ми не пропонуємо готових рішень чи стандартних програм. Наше завдання - зрозуміти потреби , культуру і досвід компаній, щоб спільними зусиллями визначити підходи, методи, структуру та зміст програми, яка матиме найбільший і найтриваліший ефект для компанії.
Серед компаній, що вже скористалися перевагами партнерських програм МІМу і відчули результати у роботі своїх співробітників - лідери ринку: АППБ "Аваль"(корпоративні програми МВА, програми PMD, семінари), "Київенерго" (програма PMD), концерн АВК (програми PMD, консалтинг) , корпорація "Укрпідшипник" (програма PMD, консалтинг), ЗАТ "Оболонь" (програма МВА, консал-тинг), ЗАТ "Слобожанська будівельна кераміка" (програма PMD), ТНК-Україна (програма PMD), ВАТ "Інститут транспорту нафти" (програма PMD) та інші.

МІЖНАРОДНІ ЗВ'ЯЗКИ

Міжнародні зв'язки дозволяють Інституту розумітися на тонкощах сучасного світового бізнесу та бізнес-освіти, відчувати зміни та швидко реагувати на них, вдосконалюючи свій продукт і пропонуючи новинки своїм клієнтам. Крім того, це сприяє запровадженню загальноприйнятих у світі стандартів бізнес-освіти, постійному збагаченню власного досвіду і стратегічному розвитку Інституту. В свою чергу, МІМ-Київ належить до числа тих недержавних закладів, що репрезентують досягнення української бізнес-освіти за кордоном.
МІМ-Київ є членом таких авторитетних організацій з розвитку менеджменту в Європі, як Європейська фундація розвитку менеджменту (efmd) та Центрально- та Східноєвропейська Асоціація розвитку менеджменту (CEEMAN). МІМ-Київ - єдина бізнес-школа в Україні, яка пройшла стратегічний аудит efmd та отримала повну акредитацію IQA асоціації CEEMAN - свідчення міжнародного визнання Інституту.
Сьогодні МІМ-Київ ефективно співпрацює з наступними навчальними закладами:
 • International Institute for Management Development - IMD (Швейцарія);
 • The Tepper School of Business at Carnegie Mellon University (США);
 • Graduate School of Business Studies Leuven University (Бельгія);
 • Leon Kozminski Academy for Entrepreneurship and Management (Польща).

НОВЕ ПОКОЛІННЯ ЛІДЕРІВ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ

Талановита спільнота випускників МІМ-Київ - це нове покоління лідерів українського бізнесу. Вони є візитною карткою МІМу та уособлюють його репутацію та авторитет в Україні та світі.
МІМ-Київ готує лідерів з міжнародним баченням, глибокими знаннями, лідерів, здатних успішно діяти у середовищах з різною діловою культурою, готових до швидких змін і будь-якого виклику. Сьогодні команда випускників нараховує близько 4500 чоловік, де 1300 - випускники програм МВА та більше 3000 - випускники коротко- і середньострокових програм Інституту.
Щороку все більше міжнародних та вітчизняних компаній шукають у МІМ-Київ кандидатів на ключові посади. Серед багатьох компаній, в яких випускники Інституту займають ключові посади, такі відомі компанії, як:
 • Alfa Laval
 • Aventis
 • AVON Cosmetics
 • Robert Bosch
 • Canon
 • Du Pont de Nemours Int.
 • Philips Morris
 • Gaz de France
 • Landis&Gir - Credit Lyonnais Ukraine
 • Raiffaisenbank
 • Аваль
 • Брокбізнесбанк
 • Індексбанк
 • Укрсоцбанк
 • Національні інвестиції
 • Трансбанк
 • Іпотечний комерційний банк - "Артем"
 • "ЕнергоАтом"
 • "АВІАНТ"
 • МТА Сервіс
 • Софтлайн
 • Укртранснафта
 • Укргаз
 • Інститут транспорти нафти
 • Харківське НВО "ФЕД"

Зв'язки між випускниками та Інститутом після закінчення навчання ніколи не пориваються. Випускники співпрацюють з МІМ-Київ як викладачі та консультанти, стають замовниками консалтингових проектів і семінарів, беруть участь у програмі "Партнерство для ефективного менеджменту", зміцнюють та розширюють мережу власних ділових контактів.
Асоціація випускників і Бізнес-клуб МІМ-Київ сприяють постійному процесу обміну ідеями та професійним досвідом, забезпечують ефективне ділове спілкування і обговорення сучасних проблем бізнесу між випускниками, викладачами МІМ-Київ та представниками ділового світу.

НАГЛЯДОВА РАДА МІМ-КИЇВ

Головний дорадчий орган МІМ-Київ, що формує стратегічні напрямки діяльності Інституту, - це міжнародна Наглядова Рада у складі:

Богдан Гаврилишин (Канада), Голова Наглядової Ради МІМ-Київ
Наталія Яресько (США), заступник Голови Наглядової Ради, президент та головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund
Адольф Лундін (Швеція), голова правління Lundin Oil
Андрій Савчук (Швейцарія), Директор компанії Corener SA
Бо Хельт (Бельгія), президент Corporate Development Intl. N.V./S.A.
Богдан Будзан (Україна), генеральний директор МІМ-Київ
Губертус Спірінгс (Велика Британія), член Дорадчої ради Міжнародного банку RABO
Джордж Чопівський (США), президент компанії Ukrainian Development
Дідьє Піно-Валенсін (Франція), заступник голови правління Credit Suisse First Boston (Europe) Limited
Михайло Згуровський (Україна), ректор Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут"
Олександр Омельченко (Україна), голова Київської Міської Ради
Олександр Слободян (Україна), Почесний президент ЗАТ "Оболонь"
Олександр Тодійчук (Україна), президент компанії "Укртранснафта"
Роланд Бергер (Німеччина), засновник і партнер Roland Berger & Partner GmbH International Management Consultant
Рудольф Мюллер (Швейцарія), голова правління компанії Chiltern Group
Сергій Касьянов (Україна), народний депутат України
Сергій Тігіпко (Україна), голова Національного банку України
Сергій Пирожков (Україна), директор Об'єднаного інституту економіки НАН України
Федір Шпиг (Україна), Почесний президент АППБ "АВАЛЬ"
Христина Батрух (Україна), Віце-президент з питань корпоративної відповідальності компанії "Лундін Петролеум АБ" (Lundin Petroleum AB)
Ширлі Вільямс (Великобританія), почесний член Наглядової Ради, професор школи управління ім. Кеннеді Гарвардського Університету; баронеса, член Палати Лордів Великобританії
Віктор Ющенко (Україна), почесний член Наглядової Ради, народний депутат
01011, Київ, вул. Панаса Мирного, 19.
Тел./факс: 290-33-52; 290-43-30; 290-83-68; 290-04-95
e-mail: <info@mim.kiev.ua>
веб-сайт: http://www.mim.kiev.ua


  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa