Стенограма конференції

Від влади держбандократії - до влади громади


відбулась 07-06-2006 з 12.00 до 14.00.
Учасник(и) конференції: Тимофієв Володимир Опанасович
Фастівський міський голова


Запитання 1. Автор Денис Орлик, Кривий Ріг
Шановний Фастівський голово!
Які Ви бачите шляхи подолання цієї бандократії? Які сили мають це зробити? Можливо, Ви хочете для цього ініціювати об’єднання мерів України чи спертися на якісь політичні партії? Адже власноруч навряд чи Ви чогось доб’єтесь.


06.06.2006 12:24
У нас не бандократія, тобто примітивні організовані банди по 200-300 осіб. А держбандократія, коли до пограбування чесних людей залучені всі державні органи і посадові особи. Починаючи від Президента України, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Генпрокуратури, Фонду держмайна і завершуючи апаратами міських рад. Бюджет України був у 1990 р. 170 млрд. доларів. Сьогодні «карман-кошельок» України всього в рік близько 25 млрд. доларів. 145 млрд. щорічно чиновники викрадають у чесних громадян. Без підняття на боротьбу кожної чесної людини, змінити систему, структуру і команду режиму держбандократії неможливо. Це видно з досвіду дій Президента України В.Ющенка. Він вперше зробив науковий висновок, що влада злочинна, бандитська, у вересні 2004 р. Але, за майже 2 роки системно переробляти цю владу він не почав. Хоча кожна людина бачить, що зміни в системі злочинного режиму частково відбулися.

Роль мерів міст в зміні системи держбандократії буде зростати, тому що в жовтні 2006 р. вони не зможуть забезпечити початок опалювального сезону, коштів на закупівлю газу не буде. Підприємства житлово-комунальних галузей майже у 95% міст є банкрутами. Об’єднатися задля вирішення питання захисту своїх виборців мери приречені. Але значно більшу надію я покладаю на політичне об’єднання у Верховній Раді України, яке призначить своїх представників на всі ключові посади у державі, Верховній Раді, Кабміні, Нацбанку. Генпрокуратурі, Верховному Суді, Конституційному Суді, Фонді держмайна, Податковій адміністрації, Митній службі та інших державних структурах.
07.06.2006 11:58
Запитання 2. Автор Круть П. (Київ) / krut@ukr.net
Володимир Опанасович, як ви розумієте місцеве самоврядування? Чи можливо воно взагалі в Україні? Чи зацікавлена наша владна верхівка віддати владу на місця? А з чим вони тоді самі залишаться?
Дякую.


06.06.2006 12:30
Владна верхівка України не хотіла, не хоче і не буде хотіти впровадження в життя місцевого самоврядування, тобто виконання вимог Конституції України, які записані в статтях 141 та 147. Майно не передається від державних органів до комунальних, земля не розділяється на державну й комунальну. Майже всі міста живуть за правилами – все віддай на Київ, а у Києві вирішать скільки коштів повернути тобі на забезпечення роботи закладів освіти, медицини, житлово-комунальних підприємств та інші необхідні, життєві проблеми мешканців міста.
Верхівка України вводить в оману, що є державна влада і місцеве самоврядування. В дійсності є кримінальна влада по всій Україні, як у Києві, так і кожному з міст нашої держави.

Повноваження на міста передані, але кошти з міст забрані, права від міст розпоряджатися землею, підприємствами, коштами вилучені. На Адміністрацію Президента України в рік йде близько 1 млрд. гривень. Як по прямим бюджетним видаткам, так і по непрямим. Бакай вкрав 800 млн., і ніхто цього не побачив.

На кожного депутата Верховної Ради витрачається в середньому більше 2 млн. грн. на рік. Але те, що окремі депутати майже рік не ходять на роботу в сесійний зал ВРУ, про це майже ніхто не говорить. Автомобіль прем’єр-міністра коштує більше 3 млн., у інших посадовців вартість автомобілів значно перевищує ціну в 1 млн. грн. Але така система довго діяти не може, вона неминуче приречена на загибель.
07.06.2006 12:02
Запитання 3. Автор Петр, Фастов / veres@yandex.ru
Скажите, пожалуйста, каким отцом вы собираетесь стать для фастовчан? Я знаю прекрасно, какая психология у военных. Построите всех, заставите их ходить по струнке и приказы выполнять? Разве военный может дать свободу? Надеюсь на откровенный ответ.


06.06.2006 12:56
Что означает для начальника быть отцом города, района, области? То же самое, что и отец в семье. Не только все самому съедать, а и поделить пищу поровну между членами семьи. Смотреть, чтобы никто не принес вреда своему здоровью, чтобы не имел хронических заболеваний. Отец и отсутствие дисциплины не совместимы. Когда нет дисциплины, это не семья, а группа лиц, среди которых постоянно неприятности. Дисциплина, основанная на защите законных прав каждого человека, значительно сильней дисциплины среди военных.
07.06.2006 12:06
Запитання 4. Автор З.Правденко
Шановний пане Тимофієв! Я уважно прочитав статті і матеріали, які представлені на веб-сторінці конференції. Думаю, що ви людина бойова, радикально налаштована. Але як порядному чоловіку, навіть меру, реалізувати свої задуми, якщо всюди бюрократія, корупція, хабарництво, брехня? Я зневірився в усьому. Кому вірити? У владі нема порозуміння, а на місцях - безлад. Що ж робити?


06.06.2006 14:47
У владі всі 16 років було повне порозуміння. Все народне верхні представники народу чітко знали, потрібно переоформити на 2-3% населення, тобто тих, хто оформлює закони, постанови й розпорядження. Але розкрадати можливостей стало менше. Алчевськ, Олександрія, Щолкіно та інші розмороженні взимку міста показали, що необхідно зупинити крадіжки. На цьому оснований мій оптимізм.
07.06.2006 12:09
Запитання 5. Автор Анатолій Фастів (пенсіонер).
Шановний Володимире Опанасовичу! Я людина, що за вас голосувала та за вашу програму - це перш за все чесність, порядність влади та особливо боротьба з корупцією!Але мене вразило, що ви дієте навпаки, наприклад висуваєте на ключові посади заступників, осіб з "підозрілим" минулим. Чому? Не вже в нашому місті не має молодих спеціалістів з європейським мисленням?


06.06.2006 15:33
Стосовно формування команди новими міськими головами. Мафія зробила так, щоб особа, що прийшла до влади, не змогла змінити команду, систему і структуру мафіозної влади. Те, що я намагаюся проштовхнути на посади заступників молодих людей з числа спортсменів, це самий оптимальний варіант. Лише спортсмени можуть бути здібними, побороти мафіозну стару команду, систему й структуру. На жаль, наша наукова інтелігенція не має сил, ні інтелектуальних, ні фізичних, щоб боротися зі старими мафіозними командами.
07.06.2006 12:13
Запитання 6. Автор Z.Коник / konyk@gov.ua
Як Ви ставетесь до дій Євгена Жовтяка за відновлення його на посаді голови Київської облдержадміністрації? Чи не вважаєте Ви, що такою поведінкою він зіпсує відносини з Ющенком і куди тоді піде? До Януковича??


06.06.2006 15:59
Стосовно губернатора Київської області Євгена Жовтяка. Всі глибинні причини, чому він не сподобався Президенту України В.Ющенку, коли раніше був кілька років його найкращим другом, я не знаю. Ствердження Жовтяка, що оточення Ющенка замішане в махінаціях з десятками тисяч га землі під Києвом, це головна причина його зняття з посади, певною мірою знаходить підтвердження. Знову почнеться кримінальний переділ земель Київської області. Якщо Жовтяк піде в команду до В.Януковича, то кримінальний переділ землі також залишиться.

Трагедія Жовтяка втому, що змінити кримінальну систему, структуру й команду Київської області він намагався старими методами, механічною заміною одних посадовців на інших, й не звернувся за підтримкою до народних мас, прогресивних громадських і державних діячів.
07.06.2006 12:23
Запитання 7. Автор Микола Зверєв, лідер ГО "Громадський актив Чернігова"
Шановний пане Тимофієв,

яким Ви бачите бюджет Фастова та механізм міжбюджетних відносин з метою оптимізації функціонування фінансових механізмів?

З повагою


06.06.2006 16:28
Бюджет міста Фастова та інших міст це дуже хитра, заплутана й шкідлива як для міста. Так для України в цілому система. Чим краще працюєш. Тим більше не будеш платити заробітну плату. Минулого року вчителі, лікарі. працівники житлово-комунальних підприємств по півроку не отримували зарплату. Тому що позаминулого року був великий приріст промислової продукції і Кабмін цей великий приріст запланував на подальші роки. Тому я зараз розмірковую, чи будувати 8 заводів, чи зачекати з їх будівництвом. Тому що Кабінет міністрів знову спланує так бюджет, що не 6 місяців, а всі 12 не буду платити заробітну плату. Сьогодні коштів на виплату зарплати в бюджетних організаціях не вистачає на 9 місяців у зв’язку з постановою Кабміну від 9 березня 2006 р., коли зарплату окремим посадовцям підняли у 4-5 разів, а іншим навпаки ще більше зменшили. Таких кримінальних систем в жодній нормальній державі не має. Не потрібно вигадувати, беріть систему німецьку. Естонську. Литовську, шведську, і в цілому впроваджуйте в Україні. Тоді й не буде ситуації, коли по півроку люди не отримують заробітну плату. Тобто український шлях, це шлях пограбування чесних громадян нечесними посадовцями.
07.06.2006 12:27
Запитання 8. Автор Александр Бардин из Чернигова, 8-046-22-4-33-68
Мы располагаем технологией строительства котеджей из пресованной соломы. Построенные в начале прошлого века в США подобные котеджи прекрасно служат своим хозяевам и по сегодняшний день. Наши соседи из Белоруссии усовершенствовали амриканскую конструкцию и поделились с нами. Вопрос: готовы ли Вы выделить средства (инвестицию, муниципальный кредит или др.) для легализации конструкторской документации и апробации технологии строительства в объеме 10-15 домов на окраине Фастова?


06.06.2006 16:56
Относительно новых технологий строительства коттеджей из традиционных украинских материалов, соломы, глины, песка хочу сказать, что готов встретиться с А.Бардиным из Чернигова. И только проверив на практике, принять решение – искать на эту технологию деньги или взять другие технологии. Из Киева еженедельно приезжают ученые, которые предлагают новые технологии в строительстве домов. Приглашаем и Вас на 10 июня на 10.00 в г.Фастов, где будет проходить совет инвесторов в кабинете городского головы (пл. Соборная, 1, тел. 8-04465-6-02-16, 6-31-00).
07.06.2006 12:29
Запитання 9. Автор сергій
Які розклади і вашій міській раді?
Чи склалася більшість і яка вона?
Як Ви думаєте співпрацювати з депутатами, щоб була користь для громади Фастова?


06.06.2006 17:18
Розклад політичних груп у міській раді Фастова майже такий самий, як і у Київській області. 46% - БЮТ, 17% - «Наша Україна», 3% - соціалісти, 12% - Партія регіонів, 10% - партія «Відродження» і 3% - Блок Костенка-Плюща. Більшість не склалася, але вона неминуче буде сформована після підписання меморандуму на вищих щаблях влади.
07.06.2006 12:36
Запитання 10. Автор Віктор Петрович (Суми) / krol@inbox.ru
Шановний міський голова, як у Вас складаються відносини з керівництвом Фастівської райдержадміністрації? Чи потрібний, на Вашу думку, взагалі поділ України на райони?


06.06.2006 18:32
Цього разу мені пощастило, а не так як у 1994 р. Тоді райраду очолювали особи, які сиділи в кріслах по 20 років. Сьогодні це молоді люди, які рік при владі. Порядні. Розумні. Енергійні і готові до спільної праці в інтересах мешканців Фастова та Фастівського району. Ми домовилися, що ряд повноважень міської влади ми передаємо їм, а саме заклади охорони здоров’я, заклади культури, кошти. Вони погодилися передати ряд своїх повноважень нам (земельні ділянки, співпраця з правоохоронними органами та ін.). В райраді більшість від БЮТ. В обласній раді більшість від БЮТ. А я лише голосував за БЮТ, але наміру вступати в партію не маю.

Поділ України на райони потрібен. Тільки який, в якому розмірі і з якими повноваженнями? Ідею Р.Безсмертного ліквідувати сусідній Макарівський район і приєднати його до Фастівського, вважаю хибною і шкідливою. Потрібно робити шведську модель, а не модель Р.Безсмертного.
07.06.2006 12:39
Запитання 11. Автор Є.Шеремет
Скажіть, будь ласка, якої Ви дотримуєтеся позиції щодо функціонування комунальних підприємств? Вони мають бути самоокупними чи фінансуватися з бюджету? Чи маєте Ви конкретний план щодо реформування системи комунальної власності і чи можна його реалізувати на території окремого міста, у даному випадку - Фастова? З повагою Євген Шеремет


06.06.2006 18:39
Я маю план реформування системи комунальної власності на території Фастова і план реформування системи управління цією власністю. Не може бути власність збиткова, тобто в стані банкрутства. Сьогодні борги комунальних підприємств Фастова 6,82 млн. грн. Заробітна плата не виплачується у Водоканалі, ЖЕКах та інших підприємствах. Тому я за самоокупність кожного підприємства, а не за збитковість, тобто банкрутство.
07.06.2006 12:45
Запитання 12. Автор Оксана Остафійчук / zana_ofk@rambler.ru
Добрий день!

Скажіть, будь ласка, як Ви ставитеся до намагань розділити Україну надвоє (події в Криму, бажання рад частини регіонів надати російській мові статусe регіональної, економічна блокада з боку Росії)? Чи не вважаєти Ви, що українські міські голови мають висловити консолідовану позицію з цих питань? Адже може статися, що держава, яку і ви, і я хочемо розбудовувати - зникне!


07.06.2006 10:04
Моє ставлення до поділу України надвоє, яке організовують міжнародні мафіозні структури, негативне. Мало нам крові пролитої в Югославії, Іраку, Афганістані, В’єтнамі, Кореї та десятках африканських держав? Чи мало нам нашої крові пролито в період з XV по ХХІ століття? Чорний піар поділу і вирощування ненависті між людьми за національною, релігійною, мовною, територіальною чи іншою ознакою це частина злочинних плані міжнародних масонських організацій. Їм це вигідно, бо дає мільярди доларів. А мені не вигідно, це лише спричинить матеріальне та моральне погіршення.

Я сподіваюся, що міські голови України до вересня 2006 р. висловлять офіційним документом свою консолідовану позицію проти міжнародних масонських організацій.
07.06.2006 12:50
Запитання 13. Автор Александр, Киев / lex2007@ua.fm
Скажите, как Вы собираетесь решать вопросы наполнения местного бюджета в условиях существования системы держказначейств, а также нефинансируемых фактически государством делегированных полномочий? Неужели снова погрузитесь в порочную практику получения кредитов? Каковы в принципе пути выхода для городов в таких правовых условиях?
Спасибо.

Всего наилучшего!


07.06.2006 10:09
В 2006 году почти все местные бюджеты стали банкротами. Сегодня город берет кредит у казначейства на сумму до 3 млн. грн., чтобы выплатить заработную плату всем работникам бюджетных организаций. Выход один – построить вместо зоны преступного режима зону правопорядка, т.е. привести заработную плату и пенсию жителей Украины на уровень определенный Конституцией Украины. А это в 2-3 раза выше, чем определил Ехануров. Сейчас мы живем по понятиям, а надо построить системы, структуры и команды чиновников, которые живут по правилам определенным Конституцией. К сожалению, целый год мы боремся, чтобы начал работать Конституционный суд. У нас там несколько производств и завершить мы их не можем, защитив таким способом интересы граждан Украины, потому что работа Конституционного суда не выгодна депутатам Верховного Совета и Президенту.
07.06.2006 12:57
Запитання 14. Автор Ірина Гончарук / gonchar-ira@bigmir.net
Шановний пане Тимофієв,

розкажіть про Ваші плани щодо залучення інвестицій до Фастова.

Дякую за відповідь і бажаю Вам всього найкращого.


07.06.2006 11:04
Сьогодні за 60 днів роботи я маю всі підстави стверджувати, що банки України та інших держав готові надати інвестиції в сумі 600 млн. грн. на будівництво 3000 квартир. Австрійські банки готові надати інвестиції в сумі 125 млн. грн. на будівництво 2 заводів. Англійські банки – інвестиції на суму 100 млн. грн. для розбудови їх типографії UniorMarketing. Російські банки готові вкласти значні кошти на суму більше 100 млн. грн. в машинобудування і обладнання для газової промисловості. Київське підприємство з виробництва цукерок почало будівництво фабрики на 500 робочих місць. Тобто робота із залучення інвестицій почалася і буде щодня проводитися. З цією метою я 12 червня вилітаю до Швеції, потім поїздка в Польщу та Канаду. Згода підприємців цих держав отримана. В понеділок 12.06.06 представники Республіки Кувейт і Німеччини відвідають Фастів з метою вирішення питання про виділення земельних ділянок для будівництва підприємств. Є всі підстави стверджувати, що при бюджеті міста в 40 млн. грн. буде залучено для розбудови міста більше 2 млрд. грн. за період 2006-2011 р.р.
07.06.2006 13:03
Запитання 15. Автор Андрей / andr_exs@mail.ru
Добрый день,

очень интересно, как Вы проводите свободное время? Чем увлекаетесь?

Спасибо.


07.06.2006 11:11
В моем понятии свободное время – это время, когда работаешь и получаешь удовольствие от работы. Поэтому нормальным явление стало то, что в субботу и воскресенье в Дворце Культуры города проходит сессия горсовета, совещания с депутатами, встреча с жителями города, руководителями религиозных организаций, предпринимателями и инвесторами, как из Киева, так и из других городов Украины. В прошлое воскресенье провел вместе с учеными, которые показали новые технологии в переоборудовании котелен в городе Вышгороде, строительстве жилья в Обухове, строительства предприятий в Броварах. Это и был отдых, это и было свободное время. Человек свободен тогда, когда он любит работу. Любую. С лопатой работать в огороде, с пилочкой обрезать деревья, читать книгу и другие занятия, все это свобода. В том числе и оформлять свою газету в субботу или воскресенье, просидев целый день у компьютера.
07.06.2006 13:10
Запитання 16. Автор Марина Дуб
Шановний пане Тимофієв. Вчора пройшла інформація, що вирішено питання стосовно забудови колишнього війського містечка у Фастові. Хто розробляє і фінансує цей проект? Яка буде від цього користь місту і міському бюджету?
З повагою.


07.06.2006 11:12
Я вдячний голові Київської обласної ради Майбоженко В.В., що він направив журналістів і тележурналістів та через канали й газети обласного рівня почалася розповідь про початок будівництва на території колишнього військового містечка 3000 квартир, басейну, приватного пологового будинку, парку культури й відпочинку та інших об’єктів. На сьогоднішній день проектні роботи з визначення кількості будинків, на яких земельних ділянках вони будуть розташовані проводить проектний інститут «Дніпропроект». Фінансування буде з різних джерел, як бюджетних, так і комерційних структур та банків.

Є таке поняття удача, мені вона перепала на всі 100%. Всі об’єктивні та суб’єктивні фактори так співпали, що в центрі міста буде побудовано найкрасивіший мікрорайон не лише Фастова, а й без перебільшення України. Залучення людей на виконання робіт буде не тільки з Києва, а й з Фастова та Фастівського району. Будівництво мікрорайону неминуче тягне за собою будівництво трьох будівельних підприємств для виготовлення будматеріалів, а в подальшому сплату податків в місцевий бюджет.
07.06.2006 13:22
Запитання 17. Автор KROSS-Melitopol / kross@melitipol.ukr.net
Володимире Опанасовичу, до кого ідеологічно Ви тяжієте? До Ющенка, Тимошенко чи Януковича? Якщо Янукович буде прем’єром, Ви зможете з ним знайти спільну мову? Чи можна взагалі бути нейтральним мером в Україні?


07.06.2006 11:44
Світові масони видумали, що люди мають більше як 4000 ідеологій. Що українці мають 137 політичних партій, що є ідеологія Ющенка, Тимошенко, Януковича. Це все брехня. Ні Ющенко, ні Тимошенко, ні Янукович не мають системи поглядів на світ в цілому і своє місце в ньому. Це люди, які не мають ні достатньої наукової підготовки, ні достатньої практичної роботи зі світоглядних проблем. Тому я не можу обрати те, чого не існує. Голосував я за Ющенка як кандидата в Президенти України, за команду Тимошенко як найбільш приближену до ідеї справедливості. Але повторюю у них не було, нема і навряд чи буде ідеологічних переконань, світоглядного бачення всіх подій, що відбуваються в Україні та світі. На словах нам доводять, що ідеології Ющенка, Тимошенко та Януковича різняться одна від одної. В дійсності це представники великого капіталу, які в своїх командах тримають представників дрібного капіталу і навіть окремих науковців та акторів.

Нейтральну позицію до порушень Конституції з боку Ющенка, Тимошенко чи Януковича може займати лише труслива, хитра, готова на зраду народу України людина. Я показав останні 16 років, що правду говорив як Кравчуку, так і Кучмі, і через газети і особисто під час зустрічей. Так що в нейтральні води переходити не планую та їх і не має. Або правопорядок, справедливість, конституціоналізм, або те, що маємо сьогодні - держбандопорядок, несправедливість, антиконституціоналізм. Приємним є те. Що все більше громадян розуміє, що є дві ідеології – правопорядку і несправедливості – і готові піднятися на боротьбу за справедливість. Тобто за свої законні права на достойну заробітну плату, пенсію, житло, охорону здоров’я та ін.
07.06.2006 13:28
Запитання 18. Автор Газета "ДЕНЬ"
Шановний міський голово, чи розумієте ви, що притягнення інвестицій у місто потребує цілого комплексу дій з боку міської влади. І найперше -це належне представлення міста в інформаційному просторі. Що для цього Ви плануєте робити?


07.06.2006 11:53
Інвестиції самі по собі в місто не приходять. Для їх приходу потрібно їх шукати, запрошувати, допомагати ім. та проводити інші дії, які сприятимуть роботі як представників банків, так і виробничих структур. В цілому система на державному рівні із залучення інвестицій ще відбудована належним чином. Але зустрічі, які відбулися зі структурами ООН, Адміністрації Президента, Київської обласної ради та представниками 8 банків, дають підстави стверджувати, що система, структура і команда осіб із залучення інвестицій на площу в 300 га землі у Фастові буде вибудована до 1 липня 2006 р. За 30 днів буде підписано 8 угод про наміри й договори про будівництво як житла, так і підприємств.

Щодо представлення Фастова в інформаційному просторі, то до 1 липня 2006 р. цілісна система дій буде оформлена офіційним документом «Фастів в інформаційному просторі України». Тут не лише публікації в газетах й інформаційних журналах, але й використання технологій, пов’язаних з Інтернетом.

Детально про всі плани побудови роботи по залученню інвестицій в місто Фастів можна буде прочитати на сайті міста Фастів
07.06.2006 13:36
Запитання 19. Автор Валентина Сімашко, журналіст
Доброго дня!

Як Ви ставитеся до того, що на сьогоднішній день Асоціація міст України фактично не виконує своєї функції та перебуває у стані анабіозу? Чи вважаєте Ви, що її новим гловою має стати пан Черновецький? До чого це може призвести?

Дякую


07.06.2006 12:03
Дійсно, на сьогоднішній день Асоціація міст України перебуває у підвішеному стані. Старе керівництво в особі Київського міського голови О.Омельченка не може працювати, а нове керівництво за регламентом може бути вибране лише у грудні 2006 р. Тобто епоха жовтня-листопада 2006 р., коли не буде газу для початку опалювального сезону, буде зустрінута нами без нового голови Асоціації міст України. Думки, які розповсюджені серед міських голів, висловлюють позицію, що Асоціацію повинен очолювати не представник Києва, а представник з найбільш депресивного обласного чи районного міста. Тому що Київ завжди забирав кошти з інших міст, а потім за примхою їх розподіляв. Багатому Києву не зрозуміти бідні обласні та районні міста. Якщо така пропозиція не пройде, то неминуче депресивні міста, тобто міста-банкроти, будуть змушені для захисту своїх законних прав формувати інші правові засоби захисту.
07.06.2006 13:43
Запитання 20. Автор Олег Повійчук / ole-poviychuk@yandex.ru
Шанавний пане Володимире! Якою Ви бачити співпрацю з молодью? Ваші плани на майбутньє стосовно цього питання?


07.06.2006 12:25
У мене троє дітей віком 26, 20 та 13 років. Тому співпрацю з молоддю йде з ранку до вечора, молоді люди заходять до квартири й виходять. В міськвиконкомі більшість працівників віком до 30 років. Приречені міські голови слухати молодь, допомагати молоді, думати про молодь. Але бажано, щоб молодь розуміла, що без батька міста плавати в океані життєвих труднощів дуже складно. На жаль, протягом останнього місяця 5 молодих людей закінчили життя самогубством, одна дівчина пішла на вбивство новонародженої дитини. Це офіційні данні міськрайвідділу міліції. На жаль, велика кількість молодих людей помирає від вживання наркотиків, алкоголю та інших шкідливих речовин. Кількість загиблих сягає десятків осіб на тиждень. Катастрофа серед молоді набула таких розмірів, що молоде покоління буде неминуче знищене, якщо обрані посадовці не вживатимуть серйозних заходів з порятунку молоді від депресій, зневір’я, зловживання шкідливими речовинами.
07.06.2006 13:49
Запитання 21. Автор Виктор, Киев
Здравствуйте господин Тимофеев.
Как Вы относитесь к коммунистической идеологии.
Что нужно сделать в укр. законодательной базе для запрета этой идеологии в принципе?
Спасибо.


07.06.2006 12:48
С точки зрения науки, коммунистической идеологии не было, и не нет. Поэтому запрещать то, чего нет, это глупость. Идея Ленина уничтожить царя и его команду с целью уничтожения славянства, это не есть коммунистическая идеология, а четко продуманный план спецслужб масонских государств.
07.06.2006 13:52
Запитання 22. Автор Іван Голяк / goliak@yandex.ru
Пане Володимире,
Як Ви будете працювати з бізнесменами міста, стимулювати розвиток малого та середнього підприємництва?
Чи зможу я як підприємець-фізична особа розраховувати, що Ви відстоюватиме мої інтереси та моїх колег?
Чи не плануєте Ви створити Раду підприємців при міському голові?
З повагою Іван Голяк


07.06.2006 12:49
Я працюю з бізнесменами міста як і будь-який правозахисник, надаю правову, організаційну та технічну допомогу. Так 5 років не дозволяли будувати бензозаправку. З моїм призначенням дозвіл на будівництво бензозаправки по вул. Щербакова бізнесмени отримали. 20 років не надавали дозволів на будівництво заводів, з моїм призначенням ці питання вирішені, заводи почали будуватися. Два роки не давали дозвіл на будівництво житла, це питання також мною вирішено.
07.06.2006 13:55
Запитання 23. Автор Ольга Петрівна. Київ
Шановний Володимире Опанасовичу!! Чи існує в місті таке поняття, як черга на житло? Як вирішується доля гуртожитків? Чи будуть будуватися нові готелі?


07.06.2006 13:30
Черга на житло існує в кількості 4600 осіб. Доля гуртожитків вирішується, до 1 липня 2006 р. всі вони будуть забрані в комунальну власність. Щодо будівництва готелю, я думаю, що мені вдасться зняти заборони, які були, і київські фірми його побудують.
07.06.2006 13:58

Оборудование для малярных работ . Вы можете прочитать на самом деле umarkets мошенники или нет на нашем сайте