Інститут Трансформації Суспільства

Проект Інституту Трансформації Суспільства     анонси поштою   Головна

  Про проект

  Правила участі
      у конференції


  Про нас  Архів конференцій

2009
2007 2006
2005 2004Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

 On-line конференція 
"НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ",
але не страхуванню життя!

26 травня 2005 року з 14.00 до 16.00 відбулась Інтернет-конференція Галини Миколаївни Третьякової, голови правління Страхової компанії
"Аска-Життя".

          Галина Третьякова

Контекст Інтернет-конференції

    У сучасному світі соціальному захисту приділяється особлива увага. Чи може бути інакше? Адже влада, що не дбатиме про своїх громадян, не є повною мірою законною і приречена на усунення. Соціально-правова держава з розвинутим громадянським суспільством - ось як сьогодні виглядає ідеал форми суспільної організації. Але сьогодні суб'єктом системи соціального захисту є не лише держава, а і соціально-активний громадянин. Він власноруч дбає про матеріальну підтримку для себе і своїх близьких в разі хвороби, травми, втрати працездатності, смерті. В усьому світі основним помічником на цьому шляху для людини є страхова компанія по страхуванню життя. Виникає питання - чому в нашій країні, де рівень достатності соціального захисту і досі викликає великі сумніви, можновладці ставлять палки в колеса страховикам по страхуванню життя, а відповідно і громадянам, які намагаються захистити себе там, де тільки намагається це зробити держава?

Сьогодні варіант проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" та деяких інших законів України", запропонований Кабінетом Міністрів України, містить такі зміни до Закону України "Про страхування":

    - Кошти страхових резервів мають бути представлені не менш як 20 відсотками від їх загального обсягу цінними паперами, що емітуються Державою, та не менш як 20 відсотками - цінними паперами, емітованими Державною іпотечною установою. (Це суттєво знижує ліквідність страховиків, що призведе до гальмування розвитку галузі в цілому)

    - За ставкою 10% оподатковуються страхові платежі, страхові внески, страхові премії, одержані страховиками-резидентами протягом звітного періоду за договорами страхування. (Раніше ставка оподаткування дорівнювала 3%)
В минулому році у Закон України "Про податок з фізичних осіб, було внесено таку зміну:
    - у разі смерті застрахованої особи страхова виплата оподатковується у розмірі 5%.

Ми захистимо свого страхувальника!
                                                            


Організація соціального захисту
людини в Україні


Ризики громадянина
(фізична особа)


Ризики суб`єкта
(юридична особа)  Матеріали конференції
  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa