Інститут Трансформації Суспільства

Проект Інституту Трансформації Суспільства     анонси поштою   Головна

  Про проект

  Правила участі
      у конференції


  Про нас  Архів конференцій

2009
2007 2006
2005 2004Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Інтернет-конференції в реальному часі
Інститут трансформації суспільства (ІТС), який обстоює демократію, прозорість та інформаційну відкритість, розпочав новий веб-проект, що передбачає проведення в режимі он-лайн Інтернет-конференцій, учасниками яких будуть українські громадські та політичні діячі, кандидати на виборні владні посади, представники наукової і творчої еліти, бізнесмени тощо. На створеному ІТС сайті www.conference.osp-ua.info вони зможуть висловити свою позицію й дати відповіді на питання, що турбують наше суспільство.

Практика проведення Інтернет-конференцій в он-лайн режимі добре відома в усьому світі й зарекомендувала себе як безвідмовний спосіб поширення об'єктивної інформації та популяризації особистостей поза часовими, просторовими або цензурними обмеженнями.

Сьогодні Україна знову перебуває на переломному етапі свого розвитку. У 2004 р. вона почала впроваджувати політичну реформу, повинна обирати нового президента, має намір поглибити свої відносини з євроатлантичним співтовариством. Усі ці процеси передбачають зміну світоглядних орієнтацій українських громадян у напрямі європейських цінностей, до яких передусім належать демократія, вільне підприємництво, прозорість процесів, свобода слова та інформації. Подібні цінності в Україні радше декларовані, ніж реальні. Насправді в нашій країні безперешкодно функціонують здебільшого провладні та кланові інформаційні ресурси. Ті ж ЗМІ, що критично ставляться до нинішнього режиму, переслідуються і не мають можливості нормально працювати.

Процеси інформаційного тиску особливо загострюються напередодні президентських виборів, які мають відбутися в Україні 31 жовтня 2004 р. У таких умовах посилюється роль незалежних інформаційних ресурсів, що функціонують у мережі Інтернет. Особливо важлива роль у створенні середовища конкурентності, відкритості, демократичності в нашій країні можуть відіграти Інтернет-конференції, які проводитимуться в реальному часі. Участь у них видатних, відомих і авторитетних в Україні людей дасть змогу українським громадянам сформувати об'єктивну картину суспільних процесів, особливо в період передвиборчих президентських перегонів, які мусять стати випробуванням нашої країни на демократичність та прозорість.

Ознайомитися з матеріалами Інтернет-конференцій, які вже провів Інститут трансформації суспільства з представниками політичної та наукової еліти України, можна в архіві цього сайту.

Пропонуємо всім, хто бажає стати учасником Інтернет-конференції, надсилати свої пропозиції на поштову адресу: 01034, м. Київ-34, а/с 297 або e-mail: editor@osp.com.ua.

Кожна людина заслуговує на відповідь, а українське суспільство - на демократію та свободу слова!  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa