Інститут Трансформації Суспільства

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg


Проект Інституту Трансформації Суспільства     анонси поштою   Головна

  Про проект

  Правила участі
      у конференції


  Про нас  Архів конференцій

2009
2007 2006
2005 2004Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Інтернет-конференції в реальному часі
Інститут трансформації суспільства (ІТС), який обстоює демократію, прозорість та інформаційну відкритість, розпочав новий веб-проект, що передбачає проведення в режимі он-лайн Інтернет-конференцій, учасниками яких будуть українські громадські та політичні діячі, кандидати на виборні владні посади, представники наукової і творчої еліти, бізнесмени тощо. На створеному ІТС сайті www.conference.osp-ua.info вони зможуть висловити свою позицію й дати відповіді на питання, що турбують наше суспільство.

Практика проведення Інтернет-конференцій в он-лайн режимі добре відома в усьому світі й зарекомендувала себе як безвідмовний спосіб поширення об'єктивної інформації та популяризації особистостей поза часовими, просторовими або цензурними обмеженнями.

Сьогодні Україна знову перебуває на переломному етапі свого розвитку. У 2004 р. вона почала впроваджувати політичну реформу, повинна обирати нового президента, має намір поглибити свої відносини з євроатлантичним співтовариством. Усі ці процеси передбачають зміну світоглядних орієнтацій українських громадян у напрямі європейських цінностей, до яких передусім належать демократія, вільне підприємництво, прозорість процесів, свобода слова та інформації. Подібні цінності в Україні радше декларовані, ніж реальні. Насправді в нашій країні безперешкодно функціонують здебільшого провладні та кланові інформаційні ресурси. Ті ж ЗМІ, що критично ставляться до нинішнього режиму, переслідуються і не мають можливості нормально працювати.

Процеси інформаційного тиску особливо загострюються напередодні президентських виборів, які мають відбутися в Україні 31 жовтня 2004 р. У таких умовах посилюється роль незалежних інформаційних ресурсів, що функціонують у мережі Інтернет. Особливо важлива роль у створенні середовища конкурентності, відкритості, демократичності в нашій країні можуть відіграти Інтернет-конференції, які проводитимуться в реальному часі. Участь у них видатних, відомих і авторитетних в Україні людей дасть змогу українським громадянам сформувати об'єктивну картину суспільних процесів, особливо в період передвиборчих президентських перегонів, які мусять стати випробуванням нашої країни на демократичність та прозорість.

Ознайомитися з матеріалами Інтернет-конференцій, які вже провів Інститут трансформації суспільства з представниками політичної та наукової еліти України, можна в архіві цього сайту.

Пропонуємо всім, хто бажає стати учасником Інтернет-конференції, надсилати свої пропозиції на поштову адресу: 01034, м. Київ-34, а/с 297 або e-mail: editor@osp.com.ua.

Кожна людина заслуговує на відповідь, а українське суспільство - на демократію та свободу слова!  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa