Інститут Трансформації Суспільства

Проект Інституту Трансформації Суспільства     анонси поштою   Головна

  Про проект

  Правила участі
      у конференції


  Про нас  Архів конференцій

2009
2007 2006
2005 2004Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

 On-line конференція

Україна на задвірках Болонського процесу

Іван Бабин
Іван Бабин,
представник Групи супроводу Болонського процесу від України, Національний кореспондент із запровадження Рамки кваліфікацій вищої освіти ЄПВО (Рада Європи)
Сертифiкат ЄКТС
8 червня (п’ятниця) 2012 року з 13.00 до 15.00 відбулася он-лайн Інтернет-конференція „Україна на задвірках Болонського процесу”.
Інтернет-конференція присвячена участі України в Болонському процесі та результатам Бухарестського саміту.
Учасники конференції:
Іван БАБИН, представник Групи супроводу Болонського процесу від України, Національний кореспондент із запровадження Рамки кваліфікацій вищої освіти ЄПВО (Рада Європи)
Олег СОСКІН, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління
Питання для обговорення:
  • Де висвітлено результати участі України у Бухарестській конференції міністрів європейських країн, що відповідають за розвиток вищої освіти (26-27 квітня 2012 року), оскільки на офіційному сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України не опубліковано жодних звітних аналітичних матеріалів після закінчення цього саміту?
  • Хто входив до складу української делегації, що брала участь у Бухарестському саміті, і де розміщено інформацію про її представників та їхні звіти щодо результатів участі в конференції європейських міністрів? Яке місце студентів у складі цієї делегації?
  • Проблеми запровадження основних інструментів прозорості та визнання кваліфікацій вищої освіти у ВНЗ України: ступенева структура (degree structure), Національна рамка кваліфікацій (НРК-NQF), система якості (system of quality), Європейська система трансферу і накопичення кредитів (ЄКТС-ECTS), Додаток до диплому (ДД-DS), результати навчання (РН-LO) відповідно до рамкових стандартів і рекомендацій Європейського простору вищої освіти.
  • Який стан запровадження трициклової системи навчання (бакалавр, магістр, доктор філософії (PhD) у ВНЗ України відповідно до положень Болонського процесу?
  • Чи запроваджено в Україні структуровані докторські програми і чи доцільно здійснювати на третьому Болонському циклі підготовку аспірантів і докторантів?
  • Як визнаватимуться українські дипломи про вищу освіту і чи впливатиме це на мобільність наших студентів у країнах Європи та світу?
  • Чому студенти вищих навчальних закладів України масово виїжджають за кордон?
  • Чому в Агентствах з надання освіти за кордоном такі величезні черги?
Олег Соскін
Олег Соскін,
директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління
Сертифiкат ЄКТС

„Making the Most of Our Potential: Consolidating the European Higher Education Area”, Bucharest Communiqué

„Використаємо наш потенціал з найбільшою віддачею: Консолідація європейського простору вищої освіти”, Комюніке Бухарестського саміту міністрів європейських країн

„Beyond the Bologna Process: Creating and connecting national, regional and global higher education areas”, Background paper for the Third Bologna Policy Forum (Bucharest, April 27th, 2012)

„За рамками Болонського процесу: створення середовища вищої освіти і підтримання зв'язку на національному, регіональному і глобальному рівнях”, Довідковий документ щодо роботи Третього форуму з питань політики Болонського процесу

 Матеріали конференції
  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт
"Інтернет-конференція" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
TyTa